فیلمی از درون ‎ساختمان متروپل لحظاتی قبل از ریزش را مشاهده می‌کنید.

حجم ویدیو: 6.44M | مدت زمان ویدیو: 00:02:02 دانلود ویدیو

تازه نیوز نوشت: محمدرضا دانایی، فعال سیاسی با انتشار ویدئوی زیر در کانال تلگرامی خود نوشت: تصاویری از ویدئوهای دوربین مداربسته متروپل آبادان قبل از ریزش بدستم رسیده که نشان می‌دهد فردی شبیه ‎حسین عبدالباقی داخل ‎متروپل بوده، اما مستقلا نمی‌توانم حضور او درهنگام ریزش را تایید و یا رد کنم.

 

خبر تکمیلی

هویت جسد حسین عبدالباقی متهم اصلی و مالک و پیمانکار ساختمان متروپل آبادان از طریق بررسی ژنتیک (DNA) توسط پزشکی قانونی نیز تایید شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، صادق جعفری چگنی گفت: پیش از این نیز جسد توسط خانواده متوفی شناسایی و اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی استان از طریق انگشت نگاری، هویت وی را تایید کرده بود، اما باتوجه به اینکه آزمایش DNA یکی از معتبرترین روش‌های تشحیص هویت است، جسد برای آزمایش ژنتیک به پزشکی قانونی تحویل و نتیجه آزمایش امروز اعلام شد.

وی ادامه داد: اجساد سایر جانباختگان حادثه نیز برای بررسی و تایید هویت به پزشکی قانونی انتقال داده شد و اقدامات قانونی در این خصوص انجام شده است.

جعفری چگنی گفت: همچنین تیمی از پزشکان اداره پزشکی قانونی استان برای پیگیری امور مصدومان حادثه بر بالین آن‌ها حاضر و اقدامات قانونی لازم را انجام دادند.

دادستان مرکز استان خوزستان تصریح کرد: با دستور بازپرس پرونده، هیئتی از کارشناسان رسمی متخصص در رشته‌های مختلف مرتبط با حادثه، روز گذشته به محل حادثه اعزام شدند و چنانچه در بررسی علل و عوامل حادثه، مقررات، دستورالعمل‌ها و ضوابط ایمنی ساختمان، افرادی مقصر یا دخیل شناخته شوند، با آنان برخورد قانونی خواهد شد

 

 

ارسال نظر