متقاضیانی که قصد دریافت وام ازدواج را دارند بعد از ثبت نام در سایت رسمی بانک مرکزی و معرفی از این طرف این نهاد، از تسهیلات طرح «پیوند رفاه» بهره منده خواهند شد.

جزئیات/ وام 20 میلیون تومانی بانک رفاه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

وام 20 میلیون تومانی مذکور براساس قوانین بانک مرکزی پرداخت می‌شود و افراد برای دریافت وام ازدواج باید در یکی از شعب بانک رفاه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. براساس قوانین دریافت وام ازدواج داشتن ضامن رسمی ضروری است. سود این وام 1 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 36 ماه می‌رسد. بلافاصله بعد از طی مراحل اداری مربوطه، این وام 20 میلیون تومانی به حساب متقاضیان واریز خواهد شد. وام گیرنده نباید بدهی یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشد. لازم به ذکر است این تسهیلات به افرادی پرداخت می‌شود که حقوق آن‌ها لااقل 60 درصد مبلغ وام را پوشش دهد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 564 هزار و 162 تومان است. کل سود تسهیلات 309 هزار و 832 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 20 میلیون و 409 هزار و 832 تومان خواهد بود.

دستاوردهای مهم بانک رفاه کدامند؟

بانک رفاه کارگران سال 1338 به منظور سرمایه گذاری و بهره برداری از وجوه بیمه کارگران و با هدف کمک به تامین رفاه و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازمندی‌های طبقه کارگر ایجاد شد. این مجموعه از ابتدای کار خود تاکنون همواره در راستای ارائه خدمات مجاز پولی و بانکی، خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت آحاد اقشار جامعه تلاش کرده است.

کسب رتبه برترین دستگاه در زمینه تکریم مشتریان بانک و بیمه در سال‌های اخیر، استقرار سیستم کیفیت براساس استاندارد ایزو 9001 و اخذ گواهینامه مربوطه به عنوان اولین بانک خاورمیانه از سال 1378 تاکنون از جمله دستاوردهای مهم این مجموعه محسوب می‌شوند.

انتهای پیام

 

 

 

 

ارسال نظر