خبر خوش وزارت آموزش و پرورش :

ارزیابی فرهنگیانی که بارگذاری مدارک کرده‌اند انجام می‌شود

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به رتبه‌بندی 670 هزار معلم، از ارزیابی مابقی فرهنگیانی که بارگذاری مدارک انجام‌ داده‌اند خبر داد.

ارزیابی فرهنگیانی که بارگذاری مدارک کرده‌اند انجام می‌شود

به گفته محسن زارعی ارزیابی مدارک 670 هزار از فرهنگیان انجام شده و مابقی معلمانی که بارگذاری مدارک انجام داده باشند ارزیابی‌شان صورت می‌گیرد. البته فرد ارزیابی‌کننده ارزیابی معلم‌های غیر از استان خودش را انجام می‌دهد.

زارعی درباره روند کار توضیح داد: گزارش‌ دلالت‌های رفتاری با همکاری گروه‌های آموزشی، راهبران آموزشی، شورای معلمان، ستادهای تربیتی و انجمن اولیا آماده خواهد شد و  از سوی مدیر به ارزیاب گزارش می‌شود که ارزیاب گزارش‌ها را با مصادیق شایستگی تطبیق می‌دهد.

نحوه رتبه بندی معلمان

رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد: مدارک و مستندات بارگذاری شده توسط فرهنگیان را مدیران تایید کرده‌اند که ارزیاب به همان اکتفا می‌کند و بر اساس آن شایستگی را تایید خواهد کرد. برای هر شایستگی نمره تعیین می‌شود و در قالب کارنامه رتبه نهایی تعیین خواهد شد. در صورت مشکل، ارزیابی عودت داده می‌شود.

زارعی درباره زمان صدور رتبه تمامی معلمان اظهار کرد: پس از انجام، ارزیابی هر فرد در کارپوشه هیئت ممیزه قرار خواهد گرفت که به ترتیب رتبه بندی معلمان انجام می‌شود.

 

منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

ویدئو

ارسال نظر