خبر خوش | خودروی جدید سایپا با شرایطی ویژه عرضه می شود

مدیرعامل شرکت سایپا گفت: سایپا برای خودروی آریا برنامه‌ریزی کرده است که با افزایش شرایط کیفی این خودرو، گارانتی آن را در زمان عرضه به ۵ سال برساند.

خبر خوش | خودروی جدید سایپا با شرایطی ویژه عرضه می شود

خودروی آریا سایپا، با گارانتی ۵‌ساله عرضه خواهد شد.
مدیرعامل شرکت سایپا گفت: سایپا برای خودروی آریا برنامه‌ریزی کرده است که با افزایش شرایط کیفی این خودرو، گارانتی آن را در زمان عرضه به ۵ سال برساند.
محمدعلی تیموری، مدیرعامل شرکت سایپا گفت: ۹۰ درصد خودروهای کشور توسط ایران خودرو و سایپا تولید می‌شود؛ توصیه من این است که در این ایام نیز به خودروهای مونتاژی ساخت خارج هم امدادرسانی کنید.
او گفت: در حال حاضر ۲۷ میلیون خودرو در جاده‌ای کشور داریم و رسالت ما این است که کیفیت خودروها را افزایش دهیم. زمانی که استاندارد و گارانتی خودرو ۵ ساله می‌شود، به طبع کیفیت خودروسازی هم افزایش می یابد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: بیش از ۲۵ میلیون خودرو در کشور بدون گارانتی در جاده‌‌ها تردد دارند؛ ما امیدواریم گارانتی برخی از محصولات ۵ ساله شود. رسالت ما در خودروسازی باید به سمت کیفیت برود. ما هرچه قدر به کیفیت توجه کنیم، باعث افزایش محصولات ما می‌شود.
او افزود: خوشبختانه در ماه های اخیر عرضه لوازم یدکی به بازار بیش از ۳۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته و این لوازم بر اساس استاندارد تولید و با قیمت مناسب ارائه شده است لذا در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.
تیموری گفت: مدیریت زنجیره تامین در کل کشور یکی از بخش‌هایی است که نیاز به بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین در آن وجود دارد. به نحوی که با رشد استانداردها و تکنولوژی قطعات نیاز صنعت به قطعات های‌‌تک و الکترونیکی بیشتر شده و استفاده از فناوری‌های نوین اجتناب‌ناپذیر است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: افزایش کیفیت محصولات باعث افزایش مدت زمان گارانتی محصول می‌شود و این برای خودروساز مناسب است، چرا که مدت زمان بیشتری خودرو را در شبکه گارانتی خود دنبال می‌کند.
او گفت: بر همین اساس سایپا هم برای خودروی آریا برنامه‌ریزی کرده که با افزایش شرایط کیفی این خودرو، گارانتی آن را در زمان عرضه به ۵ سال برساند. این خودرو با شرایطی که دارد، کاملا قابل رقابت با خودروهای روز دنیا است، چراکه برای این خودرو، از یکی از بهترین قوای محرکه استفاده خواهد شد.

دیگر رسانه ها

ویدئو

ارسال نظر