بانک شهر به متقاضیان واجد شرایطی که دارای حداقل میانگین حساب لازم باشند در قالب طرح «نشان شهر» وام 200 میلیون تومانی می‌پردازد.

همه چیز درباره شرایط پرداخت وام 200 میلیون تومانی بانک شهر

 افرادی که خواهان این وام 200 میلیون تومانی بانک شهر هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. حداقل میزان سپرده برای دریافت این تسهیلات 2 میلیون تومان خواهد بود. مدت زمان کافی خواب سپرده برای این وام 3 ماه اعلام شده است. در صورتی که فرد خواهان مبلغی کمتر از 50 میلیون تومان باشد، باید سه ضامن رسمی و معتبر به بانک ارائه دهد. اما افرادی که خواهان مبالغ بالاتر هستند باید سند ملکی داشته باشند. میزان سود بسته به ضریب تسهیلات و مدت زمان ماندگاری سپرده متفاوت بوده و حداکثر 12 درصد است. افراد حداکثر تا 60 ماه امکان بازپرداخت این تسهیلات را دارند.

با توجه به مبلغ وام، سود و دوره بازپرداخت، میزان هر قسط 4 میلیون و 448 هزار و 890 تومان است. کل سود وام 66 میلیون و 933 هزار و 372 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 267 میلیون و 641 هزار و 372 تومان خواهد بود.

درباره بانک شهر بیشتر بدانید

بانک شهر با مجوز بانک مرکزی از سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرد. انگیزه اصلی این بانک تامین نیاز شهرداری‌ها به اعتبارات کلان، تامین نقدینگی و سرمایه و همچنین پوشش هزینه‌ها و مخارج شهر در راستای تحقق توسعه شهری و تجربه خودکفایی است.

این بانک تاکنون نشان کیفیت و بهره وری، تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی، سیمرغ زرین مدیر برتر، جایزه ملی مدیریت مالی ایران، جایزه چهارمین کنفرانس ملی مدیریت هزینه، لوح روابط عمومی برتر، گواهی کنترل کیفیت سال 2013 و … را به دست آورده است.

 

ارسال نظر