افرادی که مشتری بانک سپه هستند این امکان را دارند از طریق ایجاد میانگین حساب مناسب، وام 5 میلیارد تومانی طرح «نگین آتیه» را دریافت کنند.

وام 5 میلیارد تومانی بانک سپه به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

 این وام 5 میلیارد تومانی به افرادی پرداخت می‌شود که حداقل چهار ماه از زمان افتتاح سپرده ایشان گذشته باشد. افرادی که سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند امکان درخواست این تسهیلات را دارند. ضمانت اصلی برای دریافت این وام مسدودی سپرده است. البته در طول مدت زمان بازپرداخت، یک درصد سود به اصل سپرده تعلق خواهد گرفت. سود این وام بین 8 تا 18 درصد است که با توجه به مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام 60 ماه اعلام شده است.

با توجه به میزان وام، حداکثر سود و مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 126 میلیون و 967 هزار و 137 تومان است. کل سود این وام 2 میلیارد و 618 میلیون و 28 هزار و 228 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 7 میلیارد و 618 میلیون و 83 هزار و 228 تومان خواهد بود.

برخی دستاوردهای اخیر بانک سپه

بانک سپه روز چهاردهم اردیبهشت ماه 1304 فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر این بانک در قالب بانکداری شخصی، کسب و کارهای کوچک، شرکت و سازمان‌های بزرگ، نیروی مسلح و … به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد.

بانک سپه تا پایان مردادماه سال جاری مجموعا 95 هزار فقره وام ودیعه مسکن، ازدواج، فرزندآوری، وام بدون ضامن، قرض الحسنه خود اشتغالی کمیته امداد و بهزیستی پرداخت کرده است. اخیرا این مجموعه در دومین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی شرکت داشت و موفق به دریافت نشان عالی شش ستاره و نشان سفیر و مروج مسئولیت اجتماعی شد.

 

ارسال نظر