بانک تجارت به اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها برای خرید و ساخت مسکن وام 600 میلیون تومانی پرداخت می‌کند. البته این بانک برای خرید یا ساخت خانه گروه قضات هم وام ویژه‌ای تدارک دیده که مبلغ آن از تسهیلات اعضای هیئت علمی متفاوت است.

وام 600 میلیون تومانی بانک تجارت به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

 تسهیلات خرید و ساخت مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و قضات در دسته تسهیلات قرض الحسنه بانک تجارت قرار گرفته است. این تسهیلات برای قضات و مدیران ارشد فاقد پایه قضایی حداکثر به 500 میلیون تومان می‌رسد. تسهیلات مذکور در قالب عقد مشارکت مدنی یا فروش اقساطی به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود. مبلغ این تسهیلات برای اساتید و هیئت علمی دانشگاه‌های تهران و شهرستان و همچنین قضات تمامی مناطق کشور یکسان است. افرادی امکان دریافت این وام را دارند که تاکنون آن را دریافت نکرده باشند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام هم 20 سال اعلام شده است.

درباره بانک تجارت بدانید

بانک تجارت سال 1358 از ادغام بانک ایران و انگلیس، بین المللی ایران و ژاپن، تجارتی ایران و هلند، اعتبارات ایران، ایران و خاورمیانه، بازرگانی ایران، شهریار، صنایع ایران، ایرانشهر، ایرانیان و کار شکل گرفت. این مجموعه انواع وام را برای بخش صنعت و معدن، ساختمان، بازرگانی، خدمات و پیمانکاری، کشاورزی و صنایع تبدیلی و … تبیین کرده است و خدمات ویژه‌ای مانند صندوق اجاره‌ای، آسان خرید را ارائه می‌دهد.

این بانک همواره در ارائه تسهیلات قرض الحسنه پیشگام بوده و اخیرا گزارشی درباره ارائه این وام‌ها ارائه داده است. براساس آمار منتشر شده، تمامی شعب بانک تجارت در یک ماهه اردیبهشت 1401 به 11 هزار و 617 نفر وام قرض الحسنه ازدواج و هزار و 611 فقره تسهیلات فرزندآوری اعطا کرده‌اند.

انتهای پیام

 

 

 

ارسال نظر