خبر مهم وزیر آموزش و پرورش/ رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین ابهام دارد

وزیر آموزش و پرورش درباره مشکل رتبه‌بندی معلمان طرح مهرآفرین گفت: امروز هم عنوان کردم که رتبه‌بندی معلمان طرح مهرآفرین انجام شده است اما مصوبه ترمیم حقوق ابهام دارد و باید رفع شود.

خبر مهم وزیر آموزش و پرورش/  رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین ابهام دارد

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران درباره بودجه آموزش و پرورش اظهار کرد: بودجه آموزش و پرورش علی رغم اینکه در دولت سیزدهم تغییر خوبی از جهت رشد در بودجه عمومی دولت داشت اما با توجه به اجرای سند تحول بنیادین و اقداماتی که داریم هم نیازمند تقویت و هم چرخش در روش‌های تأمین آن هستیم.
وی ادامه داد: این موضوع بخشی به درون آموزش و پرورش بر می‌گردد و جا دارد تشکر کنم از همه دست اندرکاران بودجه که به ما کمک می کنند و رئیس‌جمهور تأکید دارد آموزش و پرورش در اولویت است.
نوری تصریح کرد: جا دارد از اولیا، خیرین، گروه‌های جهادی، انجمن‌ها و مجمع‌های مختلف تشکر کنیم که راه را برای تعلیم و تربیت بهتر فراهم کردند.
وی درباره مشکل رتبه‌بندی معلمان طرح مهرآفرین گفت: امروز هم عنوان کردم که رتبه‌بندی معلمان طرح مهرآفرین انجام شده است اما مصوبه ترمیم حقوق ابهام دارد و باید رفع شود که با معاون حقوقی رئیس جمهور صحبت کردم و گفتم راهی دارد که برطرف شود. 
وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: قرار شد بررسی کنند و نتیجه را اعلام کنند البته قبل از این هم علی‌الحساب رتبه‌بندی را برای آنها پرداخت کرده بودیم.

منبع: فارس

دیگر رسانه ها

ویدئو

ارسال نظر