خبر خوش | اعلام زمان پرداخت ما به التفاوت معوقات رتبه بندی معلمان

بر اساس آخرین اخبار رتبه بندی معلمان معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس اعلام کرد:پرداخت ما به التفاوت معوقات بر اساس احکام صادر شده در دستور کار است.

خبر خوش | اعلام زمان پرداخت ما به التفاوت معوقات رتبه بندی معلمان

مجید زارعی درباره آخرین وضعیت اجرای طرح نظام رتبه بندی معلمان در استان فارس با اشاره به اینکه ۵۷ هزار و ۹۶۱ نفر در استان مشمول رتبه‌بندی هستند و در سیستم ثبت کرده‌اند، بیان کرد: از این تعداد ۵۲ هزار و ۹۴۲ نفر تاکنون مورد تایید ارزیابان قرار گرفته‌اند که احکام ۲۵ هزار نفر از آنان صادر شده است و به زودی احکام افراد باقی‌مانده نیز صادر خواهد شد.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه صدور احکام رتبه‌بندی تا پایان امسال به سرانجام می‌رسد، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۱۷ نفر ارزیاب با سرعت مشغول بررسی پرونده‌ها هستند تا انشاالله این روند تا پایان سال به اتمام برسد.

توضیحات جدید وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه‌بندی معلمان

زارعی بااشاره به صدور حکم رتبه‌بندی ۳۹ هزار و ۶۰۰ نفر فرهنگی شاغل و بازنشسته در استان افزود: از این تعداد چهار هزار و ۵۰۰ نفر از بازنشستگان سال ۱۴۰۰ و مابقی فرهنگیان شاغل هستند.

پرداخت ما به التفاوت معوقات رتبه بندی معلمان

زارعی با اشاره به اینکه هشت هزار نفر از بازنشستگان مشمول رتبه‌بندی هستند که احکام ۴۵۰۰ نفر از آنان صادر شده است،افزود: پرداخت ما به التفاوت معوقات بر اساس احکام صادر شده در دستور کار است.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس، با تاکید بر اینکه فرایند رتبه‌بندی یک فرایند مستمر است و رتبه‌ها ارتقا می‌یابد، افزود: در استان فارس رتبه‌های یک تا پنج را داریم و نومعلمان و افرادی که امسال نیز جذب شده‌اند مشمول رتبه‌بندی هستند.

وی افزود: فرهنگیانی که نسبت به حکم صادر شده اعتراض دارند، از زمان صدور حکم و مشاهده آن در سیستم، ۱۰ روز فرصت دارند تا اعتراض خود را در سامانه فرهنگیان به آدرس my.medu.ir ثبت کنند.

دیگر رسانه ها

ویدئو

ارسال نظر

  • ناشناس ارسالی در

    ۹۰ درصد احکام اشتباه بود