وقوع انفجار مهیب در مشهد/ ۱۲ نفر مجروح شدند + عکس

در پی حادثه برخورد توأم با انفجار بیل میکانیکی با لوله گاز در میدان طبرسی مشهد ۱۲ نفر مجروح شدند.

وقوع انفجار مهیب در مشهد/  ۱۲ نفر مجروح شدند + عکس

در پی حادثه برخورد توأم با انفجار بیل میکانیکی با لوله گاز در میدان طبرسی مشهد ۱۲ نفر مجروح شدند.
مدیرعامل آتش‌نشانی مشهد از امدادرسانی آتش‌نشانان سه ایستگاه به مصدومان حادثه برخورد توأم با انفجار بیل میکانیکی با لوله گاز در میدان طبرسی این شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، آتشپاد دوم مجید فرهادی که در محل حادثه حضور داشت، با بیان این مطلب گفت: بامداد امروز در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر شنیده شدن صدای انفجار در میدان طبرسی، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه های اطفاء حریق ایستگاه‌های۲‌، ۴۴ و ۴۶ آتش نشانی را به محل حادثه اعزام کرد.​
وی خاطر نشان کرد: آتش‌نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند، انفجار در حین حفاری به دلیل برخورد بیل میکانیکی با لوله گاز شهری و نشت شدید گاز رخ داده که این انفجار موجب تخریب ۴ باب مغازه و شکسته شدن شیشه‌های تعدادی واحد تجاری در اطراف میدان طبرسی و ایراد خسارت به چند دستگاه خودروی سواری و مجروحیت چند نفر از افراد حاضر در محل شده است.
فرهادی گفت: آتش‌نشانان ضمن ایمن‌سازی محل انفجار برای جلوگیری از حوادث احتمالی دیگر، مصدومان این حادثه را برای مداوا تحویل تکنیسین‌های اورژانس حاضر در محل دادند و با حضور عوامل اتفاقات شرکت گاز جریان گاز شهری محل قطع شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، وی عنوان کرد: علت دقیق وقوع این حادثه و میزان خسارات مالی توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.
همچنین محمد علیشاهی، مسئول روابط اورژانس ۱۱۵ مشهد در این باره گفت: در ساعت ۳ و یک دقیقه بامداد امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ حادثه انفجار گاز شهری درمیدان طبرسی مشهد به اورژانس اطلاع رسانی شد که بلافاصله ۵ دستگاه آمبولانس به محل اعزام و   ۱۲ نفر که در پی این حادثه دچار جراحت شده بودند که به بیمارستان های شهید هاشمی نژاد و شهید کامیاب منتقل شدند.

بیل+مکانیکی3

بیل+مکانیکی

دیگر رسانه ها

ویدئو

ارسال نظر