چند روز پیش در دادگاه دو پسر 17 ساله طی به رفتار شیطان صفتانه خود نسبت به عسل دختر 16 ساله در پشت بام اعتراف کردند.

تجاوز وحشیانه به دختر 16 ساله در پشت بام منزل

رسیدگی به این پرونده از یازدهم تیر ماه امسال به دنبال شکایت دختر 16 ساله ای به نام عسل در دستور کار پلیس قرار گرفت. این دختر که همراه مادرش به پلیس آگاهی رفته بود از دو پسر 17ساله که او را ربوده، تجاوز  جنسی داده و از جنایت کثیفشان فیلم گرفته بودند شکایت کرد.

این دختر در تشریح جزییات ماجرا گفت: پسر 17ساله ای به نام آرتین که هم محله ای مان هست با همدستی دوستش ارشیا دیشب به زور و اجبار مرا سوار موتور کردند و با خود به پشت بام یک منزل متروک بردند.

آرتین آنجا مرا آزار جنسی داد و ارشیا از من فیلم گرفت. انها تهدیدم کردند اگر دراین باره به کسی حرفی بزنم فیلم را در محل اکران میکنند و آبرویم را میبرند.

دختر نوجوان ادامه داد: از ترس آبرویم تصمیم گرفتم سکوت کنم و حتی به مادرم هم حرفی نزنم تا این که دوست صمیمی ام که با ارشیا در تماس هست شبانه با من تماس گرفت و گفت فیلم شیطانی را در گوشی تلفن همراه ارشیا دیده هست. از شنیدن این حرف شوکه شدم, و تصمیم گرفتم تا گذشته از این که این فیلم در محل مان اکران شود شکایت کنم.

به دنبال این شکایت پلیس دو پسر نوجوان را بازداشت کرد. انها که منکر آزار و اذیت جنسی عسل بودند دیروز از کانون اصلاح و تربیت به شعبه اطفال دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شده و پای میز محاکمه ایستادند.

 دراین جلسه که به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار تشکیل شد آرتین به دفاع پرداخت. وی گفت: از گذشته عسل را می شناختم. چون دوست او و ارشیا باهم رابطه دوستانه داشتند توسط آن ها با عسل آشنا شدم,. آن شب عسل با سرو خودش همراه من به پشت بام منزل آمد. ارشیا هم آنجا حضور داشت اما من او را آزار جنسی ندادم.

ارشیا نیز منکر معاونت در جرم کثیف شد و گفت: یقین کنید من دستی دراین ماجرا نداشتم. ما به دروغ به عسل گفته بودیم که از او فیلم تهیه کرده ایم. دختر نوجوان اما دو متهم را دروغگو خواند و گفت انها برای این که به نیت شوم خود برسند مرا به شدت کتک زدند. حتی نیت خفه کردن مرا داشتند که به انها قول دادم سکوت کنم تا این که مرا رها کردند.

آنگاه نماینده حقوقی کانون اصلاح و تربیت که در جلسه دادگاه حضور داشت با دقت به این که سن شاکی و متهمان زیر 18 سال هست برای همگان تقاضای تخفیف در مجازات را مطرح کرد. در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

 

 

 

منبع: تالاب

ارسال نظر