مادر در یک لحظه فرزندش را درون قفس خرس و خود خونسرد نظاره گر ماجراست در همین زمان خرس نیز با سرعت به سمت دختر بچه می‌دود تا او را بگیرد.

مادر سنگدل فرزندش را درون قفس خرس انداخت+فیلم

 مادر دختر ۳ ساله‌ای که فرزندش را در باغ وحش ازبکستان درون قفس خرس انداخته بود بازداشت شد. کارکنان باغ وحش ازبکستان موفق شدند تا دختر ۳ ساله‌ای را که درون قفس خرس‌ها سقوط کرده بود از مرگ حتمی نجات دهند.

و به نقل از ایران، در فیلمی که توسط دوربین‌های مداربسته باغ وحش گرفته شده دیده می‌شود که مادر دختر بچه در یک لحظه فرزندش را درون قفس خرس سیاه می‌اندازد و خود خونسرد نظاره گر ماجراست. در همین زمان خرس نیز با سرعت به سمت دختر بچه می‌دود تا او را بگیرد.

به گفته شاهدان، خرس که نامش زوزو است بلافاصله به دختر بچه نزدیک شده و او را بو می‌کند. تنها چند لحظه بعد، شش نفر از کارکنان باغ وحش وارد قسمت خارجی قفس می‌شوند و یکی دختر را در آغوش گرفته و نجات می‌دهد.

گزارش‌ها در تاشکند می‌گویند که مادر، که به نظر می‌رسد می‌ماند و تماشا می‌کند، بعداً بازداشت شده و با یک پرونده جنایی به اقدام به قتل روبرو شد. او در صورت مجرم شناخته شدن با ۱۵ سال زندان روبروست. این دختر به دلیل ضربه به سر و بریدگی ناشی از سقوط در بیمارستان تحت درمان است.

سخنگوی باغ وحش گفت: «زن جوانی دختر بچه‌ای را در محوطه یک خرس قهوه‌ای در مقابل چشم همه بازدیدکنندگان درون قفس خرس انداخت. کاملاً مشخص نبود که انگیزه او چیست. بازدیدکنندگان و کارکنان باغ وحش در تلاش بودند تا او را متوقف کنند -، اما موفق نشدند.»

 مادربی رحم با سنگدلی دختر سه ساله خود را به قفس خرس پرت کرد/ + فیلم0

 

 

حجم ویدیو: 380.36K | مدت زمان ویدیو: 00:00:07 دانلود ویدیو
منبع: گل کوچک

ارسال نظر