النصری‌ها دست‌بردار نیستند | این بار : جذب هافبک کروات با ۲۲ میلیون دلار !

تعدادی از خبرنگاران معتبر فوتبال عربستان، ادعا کردند لوکا مودریچ با النصر قرارداد امضا کرده است.

النصری‌ها دست‌بردار نیستند | این بار : جذب هافبک کروات با ۲۲ میلیون دلار !

اخبار عجیبی از رسانه‌های معتبر عربستانی به گوش می‌رسند.

به ادعای نواف الاسیوی خبرنگار مشهور عرب و تعدادی دیگر از رسانه‌های فوتبال عربستان، لوکا مودریچ ۳۷ ساله با النصر عربستان قرارداد امضا کرده است.

روزنامه‌ های عربستانی زمان پیوستن مودریچ به النصر و اینکه آیا این اتفاق در بازار نقل و انتقالات زمستانی یا پس از پایان فصل جاری رخ خواهد داد را اعلام نکرده اند.

این خبر در حالی منتشر شده که قرارداد مودریچ در انتهای فصل با رئال مادرید به پایان می رسد و انتظار می رود با توجه به فرم خوب این هافبک کروات، کهکشانی ها او را دست کم برای یک سال دیگر در ترکیب حفظ کنند. با این حال، نواف الاسیوی که خبرنگاری نام آشنا برای ایرانی هاست، حتی پا را از شایعه فراتر گذاشته و دستمزد مودریچ را هم فاش کرده است. طبق گزارش این خبرنگار، پیشنهاد النصر برای جذب مودریچ ۱۶۳ میلیون ریال سعودی برای مدت دو سال است، حدود ۲۲ میلیون دلار در سال. باید دید واکنش رئال مادرید و شخص بازیکن به این خبر داغ چیست.

پس از موفقیت در متقاعد کردن کریستیانو رونالدو برای پیوستن به باشگاه عربستانی، مسئولان النصر کماکان می خواهند به جاه طلبی های خود ادامه داده و طی این مدت با بازیکنانی چون سرخیو راموس، کیلور ناواس و ادن هازارد نیز در ارتباط بوده اند‌.

 

ویدئو

ارسال نظر