سرمربی جدید و پرتغالی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به دیدارش با سرمربی استقلال گفت:‌ ساپینتو را دیدم. او گفت که هفته اول جنگ بزرگی در پیش داریم.

مورایس: ساپینتو گفت هفته اول جنگ در پیش داریم/مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند

 ژائو مورایس یکی از بزرگترین مربیانی است که به فوتبال ایران آمده. دستیار سابق مورینیو امیدوار است تا بتواند سپاهان را پس از سال‌ها به موفقیت برساند و به سلطه تیم‌های تهرانی در فوتبال ایران پایان دهد.

در همین راستا «کانال ۱۱» پرتغال در این باره نوشت:‌ مورایس در لیگ ایران کارش را در حالی با سپاهان آغاز خواهد کرد که با استقلال در هفته نخست بازی دارد . این یک تقابل تمام پرتغالی است چرا که روی نیمکت تیم مقابل هم ریکاردو ساپینتو حضور دارد.

مورایس در مورد این تقابل اظهار داشت: زمانی که ترکیه بودم در یک رستوران خیلی اتفاقی ساپینتو را دیدم که او گفت هفته نخست شاهد یک جنگ خواهیم بود.

این مربی در رابطه با حضورش در فوتبال ایران افزود: در ابتدا چندان به کار در ایران راضی نبودم چرا که شناختی از این کشور نداشتم اما زمانی که به ایران رفتم، احساس خوبی داشتم. من در اصفهان هستم. شهری که قبلا پایتخت ایران بود. اصفهان بعد از تهران دومین شهر بزرگ ایران است اما با این وجود چیزی حدود دو برابر لیسبون جمعیت دارد. ترافیک اینجا زیاد است . اصفهان شهری سرسبز با بناهای سنتی است که زیبایی خاصی دارد.

مورایس که سابقه کار با مورینیو را در کارنامه دارد، با ابراز شگفتی از کیفیت بازیکنان تیمش تاکید کرد: بازیکنان ما کیفیت خوبی دارند و تاکتیک‌ها را به راحتی یاد می‌گیرند. آنها مشتاق به یادگیری هستند.

وی تاکید کرد: مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند و با این ورزش زندگی می‌کنند.

 

ارسال نظر