مسئول نقل و انتقالات فوتبال ایران گفت: نام دو بازیکن استقلال در لیست این فصل قرار دارد و به زودی کارت بازی آنها صادر می‌شود.

دو بازیکن آبی پوش که کارت بازی می‌گیرند کدامند؟

محمدرضا کسرایی مسئول نقل و انتقالات فوتبال ایران در گفت‌وگو با خبرورزشی درباره اینکه گفته شده لیست استقلال پر شده و این باشگاه نمی‌تواند نام سیاوش یزدانی را در لیست این فصل قرار دهد، اظهار داشت: ابتدا باید بگویم من هیچ وقت نگفتم لیست استقلال پر شده است و یزدانی نمی‌تواند وارد لیست شود، بلکه گفتم باشگاه استقلال مدارک این بازیکن را به سازمان لیگ ارائه نداده است.

وی افزود: کاوه رضایی شرایطی مشابه به یزدانی دارد، باشگاه استقلال در آخرین لحظات نقل و انتقالات قرارداد به همراه مدارک سیاوش یزدانی و کاوه رضایی را در سامانه بارگزاری و ایمیل کردند، بنابراین این دو بازیکن در لیست این فصل آبی پوشان قرار دارند.

کسرایی در پایان توضیح داد: البته باشگاه استقلال هنوز اصل مدارک را به سازمان ارائه نداده است و هر زمان که مدارک این دو بازیکن را باشگاه تحویل دهد و ما بررسی کردیم ، کارت بازی یزدانی و رضایی را صادر خواهیم کرد گرچه با توجه به بارگزاری مدارک به نظر می‌آید مشکلی هم وجود ندارد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر