مربی بدنساز این فصل هوادار و فصل گذشته پرسپولیس؛

مربی بدنساز تیم فوتبال هوادار تهران به شکست مقابل پرسپولیس واکنش نشان داد.

این پرسپولیس، ۸۰ درصد تیم ملی بود!

مظاهر رحیم‌پور، مربی بدنساز این فصل هوادار و فصل گذشته پرسپولیس پس از شکست ۳ بر یک تیمش برابر سرخ‌های پایتخت اظهار کرد: به پرسپولیس تبریک می‌گویم. ما در حال بازی با تیم ملی بودیم و این پرسپولیس، ۸۰ درصد تیم ملی بود. بازیکنان ما شروع خوبی داشتند اما به تجربه پرسپولیسی‌ها باختیم.

او درباره این که آیا مشکل بدنسازی پارسال پرسپولیس او بوده یا نه، عنوان کرد: من همیشه به یحیی احترام می‌گذارم و خاطرات خوبی از جمله تجربه فینال آسیا را دارم و هر تصمیمی ایشان بگیرد، مجاز است. همیشه باید به سرمربی احترام گذاشت و انتخاب با ایشان است. گذشته را فراموش نکنید که اتفاقاتی که در قطر، هند و در فینال آسیا رخ داد. من هوادار این تیم بودم و بعدا مربی این تیم شدم. نمی‌خواهم بیشتر حرف بزنم.

رحیم‌پور در خصوص پوستر باشگاه هوادار که عکس او و فنایی را برای پیش‌بازی زده بود، توضیح داد: من نمی‌توانم در این خصوص چیزی بگویم زیرا حیطه وظایف من نیست و من در خصوص مسائل فنی و بدنی می‌توانم اظهار نظر کنم‌ ولی به هر حال این‌ها انگیزه است. به پرسپولیس تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. بازیکنان ما هم در ادامه بهتر می‌شوند و امیدوارم رتبه خوبی را در این فصل کسب کنند.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر