عاقبت دوئل یزدانی و دبیر چه می‌شود ؟

عاقبت دوئل یزدانی و دبیر چه می‌شود ؟

جام جهانی کشتی آزاد در حالی اواخر آذرماه به میزبانی آمریکا برگزار می‌شود که تیم ایران نسبتا ترکیب کاملی را عازم مسابقات کرده و نام نفراتی همچون رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، کامران قاسم‌پور و... در آن به چشم می‌خورد.

با این وجود علامت سوال مهم در ترکیب آزادکاران، غیبت حسن یزدانی در این لیست است؛ این در حالی است که ستاره‌های مختلف ایران که در مسابقات جهانی حاضر بودند عازم آمریکا می‌شوند اما حسن یزدانی، ستاره کشتی ایران در سال‌های اخیر از لیست دور مانده تا به شایعات جدال او و علیرضا دبیر بیشتر دامن زده شود.

در واقع از همان روزی که پدر یزدانی در فرودگاه به رییس فدراسیون کشتی تاخت، اختلاف بین رییس فدراسیون و یزدانی شروع شد، در ادامه شایعاتی مبنی بر اینکه به یزدانی اجازه حضور در لیگ داده نمی‌شود بالا گرفت و در نهایت، هفته گذشته با برخورد سرد قهرمان هشت مداله ایران و رییس فدراسیون در مراسم تجلیل از مدال آوران، این اختلاف به اوج رسید. پس از آن گفته شد با میانجی‌گری هادی عامل، یزدانی و دبیر صلح کرده‌اند اما حالا با اعلام ترکیب تیم ملی در جام جهانی و غیبت یزدانی، این شائبه بیشتر بالا گرفته؛ به خصوص اینکه در این لیست دیگر کشتی‌گیران نامدار ایران حاضر هستند اما غیبت یزدانی، علامت سوال بزرگی است که تا کنون به آن پاسخی داده نشده؛ با این وصف به نظر می‌رسد این شایعات رنگ واقعیت به خود می‌گیرد و رییس فدراسیون که حسابی از صحبت‌های پدر یزدانی دلخور است، با او سر ناسازگاری دارد و به نوعی علیه‌ او اعلان جنگ کرده و باید سرانجام آن چه خواهد شد؛ سرانجام دوئلی که حاصلی جز ضرر کشتی ایران از نبوغ ستاره‌ خود ندارد.

 

منبع: جماران

ویدئو

ارسال نظر

 

پربحث ترین‌ها

ارسال نظر