ویدیو | دامادی که حین مراسم جشن عروسی جان خود را از دست داد

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است آخرین لحظات زندگی یک داماد بدشانس اهل هندوستان را به تصویر می‌کشد. این داماد جوان که نامش اِسوِمی اعلام شده در حالی که در حین مراسم جشن عروسی دچار حمله قلبی شده بود در مقابل مهمانان روی صحنه سقوط کرد و درگذشت.

حجم ویدیو: 5.79M | مدت زمان ویدیو: 00:03:03 دانلود ویدیو

بر اساس گزارش‌ها، پیش از وقوع این حادثه تلخ، داماد در طول برپایی جشن دائما از ناحیه قفسه سینه احساس درد می‌کرد. بر اساس تصاویر منتشر شده در جشن عروسی داماد در حالی که  در ناحیه سینه احساس در می‌کند بار‌ها دست خود را روی سینه خود می‌گذارد. با این حال او از توقف مراسم عروسی یا مراجعه به بیمارستان خودداری می‌کند.
در ادامه و پس از پایان مراسم وارمالا (اهدای گل عروس و داماد به یکدیگر)، اسومی روی صحنه افتاد و پس از آن برای مداوا به بیمارستان محلی منتقل شد. پزشکان بیمارستان تلاش کردند تا با اهدای داماد، او را به مراسم بازگردانند، اما تلاش آن‌ها برای نجات جان داماد بی نتیجه ماند و مرگ وی اعلام شد.
گفتنی است؛ مرگ این داماد اهل هندوستان در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز ویدئویی که مرگ یک مرد هندوستانی در مراسم جشن عروسی برادرش را نشان می‌داد در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر شده بود.  

منبع: مخاطب24

دیگر رسانه ها

ویدئو

ارسال نظر