ویدیو | جشن عروسی ساده و خاص دختر پادشاه اردن + عکس و فیلم

شامگاه یکشنبه مراسم ازدواج شاهزاده ایمان دختر پادشاه اردن عبدالله دوم و ملکه رانیا با جمیل الکساندر ترمیوتس یونانی تبار برگزار شد.
ویدیو | جشن عروسی ساده و خاص دختر پادشاه اردن + عکس و فیلم
کد خبر : ۱۵۷۸۲

کانال رسمی پادشاهی اردن مراسم عروسی را که در کاخ سلطنتی در غرب امان با حضور ملک عبدالله دوم، همسرش ملکه رانیا و ولیعهد حسین و برخی از مردم برگزار شد، پخش کرد.

1505327_452

در تصاویر منتشر شده شاهزاده ایمان یک لباس عروس بلند و توری در حالی که یک دسته گل سفید به همراه داشت و همسرش کت و شلوار رسمی مشکی پوشیده بود، دیده می‌شوند.

1505328_885

شاهزاده ایمان، متولد ۱۹۹۶، اولین دختر ملک عبدالله و ملکه رانیا و دومین دختر خانواده سلطنتی پس از ولیعهد حسین بن عبدالله دوم است. او فارغ التحصیل دانشگاه جورج تاون آمریکا است.
در مورد جمیل الکساندر ترمیوتس، او در سال ۱۹۹۴ در کاراکاس، پایتخت ونزوئلا به دنیا آمد و اصالتا یونانی دارد. او همچنین دارای مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی است و در بخش خدمات مالی در نیویورک کار می‌کند.
ملک عبدالله و ملکه رانیا دختر دیگری به نام سلما متولد سال ۲۰۰۰ و دو پسر به نام‌های حسین متولد ۱۹۹۴ و هاشم متولد ۲۰۰۵ دارند.

1505330_218


سه شنبه گذشته ملکه رانیا مراسم حنابندان باشکوهی را برای شاهزاده ایمان برگزار کرد و تصاویر و کلیپ‌هایی از این مراسم را از طریق اکانت رسمی خود در اینستاگرام منتشر کرد.
در پنجم ژوئیه گذشته، دربار سلطنتی رسما نامزدی شاهزاده ایمان را با جمیل الکساندر، در حضور اعضای خانواده سلطنتی اعلام کرد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر
نظرات بینندگان
aynaz
ارسالی در
طرف زن شاهزادس چقد همه چیز عروسیش سادس حالا کاری به قیمتشون ندارم ولی اینجا دختره از یاردان قلی آباد میاد بهترین عروسی توی بهترین تالار با بهترین خدمات رو میخواد...