احتمال حضور رونالدو در یک تیم ایتالیایی قوت گرفت!

کریستیانو رونالدو شاید به ایتالیا برود چون مربی تیم بزرگ ایتالیایی به همکاری با او ابراز تمایل کرده است.
احتمال حضور رونالدو در یک تیم ایتالیایی قوت گرفت!
کد خبر : ۲۰۴۴

کریستیانو رونالدو ممکن است به تیم ایتالیایی ناپولی برود چرا که لوچانو اسپالتی سرمربی ناپولی به همکاری با این بازیکن علاقه نشان داده اما گفته هیچ مذاکره و تماسی بین نمایندگان رونالدو و باشگاه در کار نبوده است.

رونالدو که از شرایط خودش در منچستریونایتد راضی نیست و می‌خواهد با جدایی از این تیم به باشگاهی بپیوندد که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد. در چند روز اخیر او به دو باشگاه میلان و ناپولی ایتالیا ربط داده شده و رسانه‌های انگلیسی و ایتالیایی مدعی شدند که مدیر برنامه‌های فوق ستاره پرتغالی تمام تلاش خودش را می‌کند تا موکل خودش را به یکی از این دو تیم ببرد.

با این حال، لوچانو اسپالتی سرمربی ناپولی، به حضور رونالدو در تیمش علاقه نشان داده اما می‌گوید که هنوز تماسی بین طرفین وجود ندارد و پیشنهادی دریافت نکرده‌اند. سرمربی ناپولی در این مورد به رسانه‌های ایتالیایی گفت: «من دوست دارم با کریستیانو رونالدو کار کنم، اما هیچ صحبتی در کار نیست. دی‌لورنتیس، رئیس باشگاه به من گفت که تماسی دریافت نکرده است.»

اسپالتی در ادامه در مورد مباله رونالدو با اوسیمن مهاجم تیمش نیز صحبت کرد و گفت: «من فکر می‌کنم مبادله رونالدو و اوسیمن دشوار است، اما باید از مدیر ما جونتولی در این مورد بپرسید.»

این خبر در حالی منتشر شده که روزنامه اسپانیایی مارکا نیز نوشته رونالدو به بازگشت به تیم دوران جوانی‌اش یعنی اسپورتینگ لیسبون که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد، بسیار نزدیک شده و احتمال دارد تا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات به کشور پرتغال برگردد.

 

ارسال نظر