حرکت عجیب سعودی‌ها بعد از ناکامی در جذب مسی؛ پیشنهاد نجومی به اسطوره لیورپول!

پس از ناکامی الهلال در جذب لیونل مسی، حالا سران این باشگاه به سراغ محمد صلاح رفته‌اند.
حرکت عجیب سعودی‌ها بعد از ناکامی در جذب مسی؛ پیشنهاد نجومی به اسطوره لیورپول!
کد خبر : ۲۲۴۸۹

خیال بافی و رویای هواداران الهلال برای جذب لیونل مسی، پس از پیوستن این بازیکن به اینتر میامی به پایان رسید، ولی هواداران این تیم همچنان خواستار جذب یک ستاره بزرگ دنیای فوتبال هستند.

آبی‌های ریاض امید زیادی به جذب لیونل مسی داشتند، اما چشم پوشی فوق ستاره آرژانتینی از پیشنهاد سنگین الهلال و حضور در اینتر میامی سبب شد تا آن‌ها مورد تمسخر هواداران رقیب قرار بگیرند و به همین منظور، مدیریت باشگاه در پی جبران این شکست است.

 

در شرایطی که هواداران الهلال خواستار امضای قرارداد سریع و فوری با یک بازیکن مانند مسی که ارزش فنی و جایگاهی بزرگ در لیگ‌های اروپایی داشته باشد، شده‌اند، اکنون خبر می‌رسد که ممکن است مدیران این تیم به سراغ ستاره مصری لیورپول بروند.

برخی گزارش‌های تأیید نشده از سرمایه گذاری دیوانه کننده الهلال برای جذب محمد صلاح خبر می‌دهند. وب سایت "اهل مصر" خبر داده است که تیم متمول عربستانی قصد دارد تا با جذب فرعون لیورپول، ناکامی در جذب مسی را جبران کند.

در این میان، رسانه سعودی اسپورت و همچنین Screen Mix مدعی شدند که الهلال برای جذب صلاح حاضر است تا یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون یورو هزینه کند. رقمی دیوانه کننده که هنوز مشخص نشده برای چند فصل است و اینکه چه میزان از آن برای دریافت رضایتنامه ستاره مصری هزینه خواهد شد.

با این حال، بخش عربی وب سایت گل اعلام کرد که طبق استعلام‌های صورت گرفته، صلاح هنوز در فهرست خرید الهلال قرار نگرفته و مدیران این باشگاه از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی کرده بودند که در صورت شکست در جذب لیونل مسی، به سراغ نیمار بروند و او را از پاریس به ریاض بیاورند.

 

منبع :
فرارو
ارسال نظر