تکلیف کلاهبردار مشهور اسلامشهر مشخص شد

رئیس کل دادگستری استان تهران از تأیید حکم پرونده موسوم به کامیون‌داران خبر داد و گفت: متهمان به حبس، جزای نقدی و تحویل کامیون‌ها محکوم شدند.
تکلیف کلاهبردار مشهور اسلامشهر مشخص شد
کد خبر : ۴۴۸۱۳

علی القاصی مهر روز چهارشنبه در تشریح رسیدگی به پرونده موسوم به کامیون‌داران اسلامشهر، اظهارداشت: پرونده کثیرالشاکی موسوم به کامیونداران، با ۱۰۵ نفر شاکی خصوصی در یکی از شعب دادگاه تجدیدنظر استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت که در این دادگاه حکم به محکومیت متهمان به حبس، جزای نقدی و تحویل کامیون یا معادل ریالی آن، صادر شده بود.

وی ادامه داد: پیرو پذیرش درخواست اعاده دادرسی از سوی دیوان عالی کشور، این پرونده به یکی دیگر از شعب دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارجاع شد که به موجب حکم قطعی صادره از شعبه هم‌عرض، رأی بر رد اعاده دادرسی و تائید حکم اولیه صادر شد.

القاصی مهر اضافه کرد: در این پرونده، جمعی از رانندگان و کامیون‌داران در سال ۹۵، کامیون‌های خود را به یکی از نمایشگاه‌های شهرک کامیون‌داران اسلامشهر فروخته بودند تا کامیون‌های جدید را از آن نمایندگی تحویل بگیرند، اما فردی که خود را دارای نمایندگی یکی از شرکت‌های معروف معرفی کرده بود به وعده خود عمل نکرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه با شکایت ۱۰۵ نفر از شکات پرونده به دادسرای جرایم اقتصادی تهران ارجاع داده شد، افزود: بعد از صدور کیفرخواست، پرونده در دادگاه کیفری دو تهران مورد رسیدگی قرار گرفت و طبق رأی صادره متهمان این پرونده محکوم به رد اموال و پرداخت غرامت و ضرر و زیان شاکیان و تحمل حبس محکوم شده بودند.

منبع :
ایرنا
ارسال نظر
نظرات بینندگان
سید محمد
ارسالی در
کلاهبردار ،چاقو کش، کیف قاب ،دزد، آدم ربا ، عربده کش ، لات گنده ، لات کوچک ، تلکه گیر راهزن خیابان‌ها ی
ی نیایش و بطور کلی هر آزار دهنده ای باید با حبس های طویل المدت و انهم زندانهای جزیره ای دور از شهر و بیگاریهای خشن توسط دادرس محکوم شود که بعداز اتمام زندان اولا پیرو فرسوده شده باشد تا نای کارهای حرامی را نداشته باشد