چرا کسی تکذیب این شایعه عجیب درباره سردار آزمون را باور نمی‌کند؟

از زمان حضور سردار آزمون در تمرینات رم بحث‌های زیادی درباره حضور او در جام ملت‌های آسیا در جریان است که مدام از سوی کادر فنی تیم ملی تکذیب می‌شود اما کسی آن را باور نمی‌کند.
چرا کسی تکذیب این شایعه عجیب درباره سردار آزمون را باور نمی‌کند؟
کد خبر : ۴۴۸۲۱

حمید مطهری هرگونه شایعه عدم حضور سردار آزمون در جام ملت‌های آسیا را رد کرد.

در حالی که همه تصور می‌کردند سردار آزمون یا در بایرلورکوزن بماند و یا به زنیت سن پترزبورگ برگردد نهایتاً ستاره ایرانی در یک سورپرایز جالب به رم پیوست تا شاگرد ژوزه مورینیو شود. انتقالی که پیش از حضور سردار در بایر لورکوزن نیز شایعاتی در رابطه با آن مطرح شد، اما مهاجم ایرانی در آن زمان تصمیم گرفت بوندسلیگا را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کند.

سردار بعد از پشت سر گذاشتن کامل مصدومیت خود آماده است تا پس از وقفه بازی‌های ملی در ترکیب رم به میدان برود و به نظر می‌رسد اگر مشکلی وجود نداشته باشد او در لیست تیم مورینیو برای دیدار پیش رو مقابل امپولی قرار خواهد گرفت.

بعد از انتقال سردار آزمون به رم یک شایعه عجیب در رابطه با او مطرح شد؛ جایی که برخی رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند ستاره ایرانی به مورینیو قول داده در مسابقات جام ملت‌های آسیا تیم ملی ایران را همراهی نکند و در اختیار او باقی بماند. موضوعی که البته هیچگاه به طور کامل رد یا تایید نشد.

در همین راستا حمید مطهری، مربی تیم ملی فوتبال ایران که امروز در برنامه ورزشگاه حاضر شده بود به این شایعه واکنش نشان داد. مطهری ضمن تعجب از سوال مجری و این شایعه مطرح شده درباره آزمون، تاکید کرد که او با تمام توان در اختیار تیم ملی است و چنین چیزی در رابطه با این بازیکن اصلاً صحت ندارد.

گفتنی است سردار با هماهنگی کادر فنی در اردوی اخیر تیم ملی فوتبال ایران حضور نداشت. با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا او در فیفادی بعدی به جمع شاگردان امیر قلعه نوعی اضافه خواهد شد یا اتفاق دیگری رقم می‌خورد.

ارسال نظر