ماجرای عجیب دزدی که عاشق یکی از طعمه‌هایش شد!

مرد تبهکار که با ترفند‌های مختلف، زنان را فریب داده و اموالشان را به سرقت می‌برد عاشق یکی از طعمه هایش شد، اما همین عشق و علاقه او را به دردسر بزرگی انداخت.
ماجرای عجیب دزدی که عاشق یکی از طعمه‌هایش شد!
کد خبر : ۴۴۹۶۲

تحقیقات در این پرونده از چند ماه قبل با شکایت چندین زن در اداره آگاهی پایتخت به جریان افتاد.
مالباخته‌ها زنان جوانی بودند که می‌گفتند با دیدن آگهی درخواست نیروی کار در زمینه نگهداری از سالمند و دیگر کار‌های خدماتی، با شماره فردی که آگهی را منتشر کرده بود تماس گرفته و پس از آن به آدرسی رفته بودند که این مرد اعلام کرده بود. اما بعد ازاینکه قدم در خانه او گذاشته بودند، مرد جوان با تهدید آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار داده و طلاهایشان را سرقت کرده بود. او حتی طعمه هایش را تهدید می‌کرد که اگر شکایت کنند تصاویر مستهجنی که از آن‌ها تهیه کرده را در فضای مجازی منتشر کرده و آبرویشان را می‌برد.

دستگیری

با شکایت شاکیان، تحقیقات کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران برای دستگیری متهم آغاز شد و ماموران متوجه شدند که این مرد برای اینکه ردی از خودش باقی نگذارد، آپارتمانی را به صورت روزانه اجاره می‌کرد و طعمه‌اش را به آنجا می‌کشاند و بعد از اجرای نقشه‌اش آپارتمان را تحویل داده و متواری می‌شد. با این حال آنچه باعث دستگیری وی شد، سوابق مجرمانه‌اش بود.

شاکیان با حضور در اداره آگاهی به چهره‌نگاری وی پرداختند و همین باعث شد که هویت او شناسایی و وی هفته گذشته در عملیاتی ضربتی از سوی پلیس پایتخت دستگیر شود.

متهم در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی اعتراف کرد، اما مدعی شد که همه پول‌هایی که از راه دزدی به دست آورده را از دست داده است؛ آن هم توسط یکی از طعمه هایش که سرش را کلاه گذاشته و فراری شده است.

او توضیح داد: در فضای مجازی آگهی درخواست نیروی کار می‌دادم یا اینکه با زنان جوای که برای یافتن کار آگهی داده بودند تماس می‌گرفتم. سپس خانه‌ای را به صورت ۲۴ ساعت و با مدارک جعلی اجاره می‌کردم و آن‌ها را به خانه اجاره‌ای می‌کشاندم.

وی ادامه داد: اموالشان را با تهدید به سرقت می‌بردم، اما به کسی آزار نرساندم. متهم گفت: انگیزه ام مشکلات مالی بود، اما تمام اموالی را که از راه دزدی به دست آورده بودم از دست دادم. چون عاشق یکی از طعمه هایم شدم و با او ارتباط داشتم تا اینکه وی همه طلا‌هایی که از راه دزدی به دست آورده بودم را سرقت کرد و با خودش برد و ناپدید شد.

با اعترافات متهم، تحقیقات درباره اتهامات او و همچنین بازداشت زنی که از وی سرقت کرده ادامه دارد.

ارسال نظر
نظرات بینندگان
سحر
ارسالی در
خوشادزدی که از دزد بُز بدزدد!! جالبه اون خانومارو تیغ میزده، یکی دیگه پیداشده شاه دزدتراز او ،اونو تیغ زده!!?