تیراندازی کور ۲ ناشناس در ممسنی حادثه آفرید | یک نفر شهید و سه نفر زخمی شدند

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس اعلام کرد: ۲ نفر راکب موتور سیکلت اقدام به تیراندازی کور با سلاح شکاری ساچمه زن به سمت نیرو‌های بسیجی که در ضلع جنوبی میدان معلم شهرستان نورآباد ممسنی مستقر بودند، می‌کنند.
تیراندازی کور ۲ ناشناس در ممسنی حادثه آفرید | یک نفر شهید و سه نفر زخمی شدند
کد خبر : ۴۴۹۷۱

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس اعلام کرد: در تیراندازی کور ۲ نفر ناشناس به سمت نیرو‌های بسیجی مدافع امنیت در شهر نورآباد مرکز شهرستان ممسنی استان فارس، یک نفر شهید و سه نفر زخمی شدند.

اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس روز یکشنبه با اعلام این خبر گفت: حدود ساعت ۱۹:۵۰ شنبه ۲۵ شهریور ۲ نفر راکب موتور سیکلت اقدام به تیراندازی کور با سلاح شکاری ساچمه زن به سمت نیرو‌های بسیجی که در ضلع جنوبی میدان معلم شهرستان نورآباد ممسنی مستقر بودند، می‌کنند.

دبیر و سخنگوی شورای تأمین استان فارس با اشاره به رذالت و زبونی دشمنان و معاندین نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: این حرکت‌های کور و مذبوحانه، نشان دهنده ضعف و ترس دشمنان از مقابله رو در رو با نیرو‌های مدافع امنیت و بسیجیان عزیز می‌باشد؛ ضاربین پس از این حمله کور که موجب آسیب رسیدن به ۴ نفر از عزیزان بسیجی از ناحیه سینه به بالا گردید، بلافاصله از محل متواری می‌شوند که دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی در پی دستگیری آنان می‌باشند.

منبع :
ایرنا
ارسال نظر