آیا سلبریتی‌ها با تلویزیون آشتی می‌کنند؟

پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما از مذاکره با برخی چهره‌ها برای بازگشت به تلویزیون خبر داد.
آیا سلبریتی‌ها با تلویزیون آشتی می‌کنند؟
کد خبر : ۴۵۰۲۱

 چند صباحی است که موضوع حذف شبکه جام‌جم از پخش ماهواره‌ای به شیوه برودکست، به گوش می‌رسد و گویا تصمیم بر ادامه فعالیت این شبکه تلویزیونی به شکل اینترنتی است؛ البته پیش از آن در راستای سیاست چابک‌سازی، شبکه شما و شبکه ایران‌کالا هم تعطیل شد.

در عین حال موضوع بازگشت چهره‌ها این بار با نام ایرج طهماسب و برنامه «مهمونی» در فضای مجازی بازتاب‌های مختلفی داشت که البته یکی از مدیران شبکه نسیم پاسخی کوتاه داد که این پاسخ چراغ سبزِ گمانه‌زنی‌ها را روشن نگه داشت. او به این نکته اشاره کرد که "پیرو صحبت‌های رئیس سازمان صداوسیما این سازمان از هنرمندانی که در چارچوب سیاست‌های فرهنگی مشغول فعالیت‌اند و در این راستا کار می‌کنند حمایت می‌کند. در شبکه نسیم به طور ویژه که موضوع نشاط و سرگرمی را در دستور کار دارد و همیشه هم همین‌طور بوده که در تلویزیون و این شبکه به روی این هنرمندان باز بوده و هست. "

پیمان جبلی رئیس صداوسیما درپاسخ به سوالاتی درباره تعطیلی شبکه جام‌جم و انتقال آن به فضای اینترنت و سیاست بازگشت چهره‌ها خصوصاً ماجرای ایرج طهماسب پاسخ داد.

او در پاسخ به این سؤال که فرآیند انتقال شبکه جام‌جم به فضای برودبند و اینترنت به چه صورت خواهد بود و آیا قرار است برای شبکه‌های دیگر هم در راستای سیاست چابک‌سازی این اتفاقات ادامه داشته باشد، توضیح داد: ما در تغییر و جا به جایی یا حذف و یا اضافه شدن ساختارهای جدید تابع اهداف‌مان در تحول محتوایی و رویکردی هستیم. اگر در آن دو حوزه محتوایی و رویکردی دچار نقص، ضعف یا نیازی باشیم سراغ ساختارها هم خواهیم رفت. در مورد شبکه‌های رسانه ملی اعم از شبکه‌های محلی، ملی و بین‌المللی هم این قاعده جاری است. همچنین در همه ساختارهای پخش هم این نگاه حاکم است.

ارسال نظر