گور‌های دسته‌جمعی پذیرای جانباختگان سیل لیبی

اجسادی که توسط تیم‌های جستجو و نجات در منطقه طوفان و سیل کشف شده است، در گورستان دسته‌جمعی که برای آنان آماده شده در مناطق روستایی شهر پس از اقامه نماز میت خاکسپاری می‌شوند.
گور‌های دسته‌جمعی پذیرای جانباختگان سیل لیبی
کد خبر : ۴۵۰۲۵

 اجساد جان باختگان سیل لیبی که توسط تیم های جستجو نجات از دریا یا مناطق آوار این سیل خارج شده‌اند، در گورهای دسته‌جمعی در حومه شهر درنه این کشور خاکسپاری می‌شوند. تلاش‌های تبم جستجو و نجات که پس از فاجعه سیل که در 10 سپتامبر در شهر درنه لیبی رخ داد، در هفتمین روز ادامه دارد.

اجسادی که توسط تیم های جستجو و نجات در منطقه طوفان و سیل کشف شده است، در گورستان دسته جمعی که برای آنان آماده شده در مناطق روستایی شهر پس از اقامه نماز میت خاکسپاری می‌شوند. امروز دوازده جسد که به گورستان دسته جمعی ایجاد شده در منطقه زهرا الحمرا در 10 کیلومتری غرب شهر درنه لیبی آورده شدند و به طور دسته جمعی به خاک سپرده شدند.

بر اساس اطلاعات دریافتی از مسئولان لیبی، تاکنون پیکر 3 هزار نفر از جان باختگان فاجعه سیل در این کشور در گورستان دسته‌جمعی به خاک سپرده شده‌اند. در میان افرادی که در اینجا دفن شده‌اند، همچنین خارجی‌هایی که در این شهر زندگی می کردند، وجود دارند. طوفان مدیترانه‌ای "دانیل" روز یکشنبه چندین منطقه در شرق لیبی را درنوردید که مهمترین آنها شهرهای بنغازی، البیضاء و المرج، سوسه و درنه بود.

 

 
ارسال نظر