گزارش آگهی

بهترین محله‌های برای اجاره نشینی در شهرک غرب به همراه قیمت

اگر میخواهید با بهتریم محله های شهرک غرب تهران برای اجاره آشنا شوید؛ پیشنهاد ما به شما همراهی با املاک مثلث است تا برترین محله های شهرک غرب را بشناسید.
بهترین محله‌های برای اجاره نشینی در شهرک غرب به همراه قیمت
کد خبر : ۴۵۱۹۹

این امکان وجود ندارد که شما در تهران زندگی کنید و محله شهرک غرب را نشناسید. مخصوصا با اتفاقاتی که در حوزه مسکن در سال های اخیر رخ  داده است. شهرک غرب یپش از قبل مورد توجه قرار گرفته است. با این حال بهتر از پیش از اینکه به سراغ مباحث اصلی در رابطه با شهرک غرب برویم. بهتر است گزینه های مناسب در این منطقه را برای زندگی و سکونت بشناسید و یا بدانید که کدام فاز و بخش از شهرک غرب تهران می تواند آینده دار تر باشد.

فاز های شهرک غرب تهران

اگر نگاهی به نقشه شهرک غرب داشته باشید؛  متوجه وسعتی که این منطقه دارد می شوید. این وسعت سبب شده تا این محله را به 7 فاز تقسیم بندی کنند که در ادامه هر یک از فاز های شهرک غرب را برای شما نام می بریم.

فاز اول شهرک غرب 

یکی از فاز‌های بسیار عظیمی که در محله شهرک غرب قرار دارد، فاز یک است. از خیابان‌هایی که در این فاز قرار دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • خیابان گلستان 
 • خیابان مهستان 
 • خیابان ایران زمین

فاز دوم شهرک غرب

 از دیگر فاز‌های مهم در شهرک غرب می‌توان به فاز دوم اشاره کرد خیابان‌های فازم دوم شهرک غرب نیز به شرح ذیل هستند.

 • خیابان هرمزان
 • خیابان پیروزان

فاز سوم شهرک غرب

فاز سوم از بخش‌های کم‌‌جمعیت شهرک غرب است و تنها شامل یک مجتمع مسکونی شاه گلی است. خیابان این فاز نیز شامل:

 • خیابان حسن سیف (بدخشان سابق)

فاز چهارم شهرک غرب

بعد از فاز سوم، می‌توان فاز چهارم را خلوت ترین فاز شهرک غرب نامید. در این فاز دو برج پارسیان و خاتم الانبیا قرار دارند. این فاز دارای خیابان‌های مهم زیر است.

 • خیابان خوارزم
 • خیابان زرافشان
 • خیابان درخشان
 • خیابان شجریان شمالی (فلامک شمالی سابق)

فاز پنجم شهرک غرب 

یکی از پرجمعیت ترین فازهای شهرک غرب تهران، فاز پنجم است. از خیابان‌های فاز پنجم شهرک غرب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • خیابان سیمای ایران 
 • خیابان شجریان جنوبی (خیابان فلامک جنوبی)

فاز ششم شهرک غرب 

آخرین فازی که در شهرک غرب و قبل از انقلاب ساخته شد، فاز ششم بود. فاز ششم شهرک غرب از فاز‌های بسیار خلوت و مناسب برای سکونت در غرب تهران است. تنها خیابان فاز شیشم شهرک غرب نیز خیابان گل افشان است.

از میان تمامی این خیابان ها و محله هایی که در شهرک غرب قرار دارد. برخی از آن ها براساس آمارهای به دست آمده بیشترین درخواست ها را برای زندگی دارد. قصد داریم این محله ها را به صورت کامل به شما معرفی کنیم. شما می توایند در این پست به راحتی تمامی قیمت ها برای خرید و فروش_ رهن و اجاره در این محله ها را مشاهده کنید.

خیابان ایران زمین 

در اولین قدم می خواهیم به سراغ یکی از لوکس ترین خیابان های شهرک غرب تهران برویم. خیابان ایران زمین یکی از خیابان های ویلایی نشین است که امروزه با ساخت و سازهایی که صورت گرفته است؛ تعداد برج های لوکس این خیابان در حال پیشی گرفتن از خیابان فرشته تهران است. تضاد جالبی که در معماری این خیابان وجود دارد می تواند به شما احساس جذابی را ببخشید. وجود سازه های ویلایی در کنار برج های نوساز و بلند و یا برخی از آسمان خراش ها همگی می تواند به شما احساس مدرن بودن را ببخشد.

خیابان ایران زمین یکی از خیابان های لوکس در شهرک غرب تهران

خرید آپارتمان در خیابان ایران زمین

حالا که صحبت از لوکس بودن است. بهتر است برای خرید آپارتمان در خیابان ایران زمین به سراغ سازه های مدرن و تازه سازی که در این منطقه قرار دارد. برویم وجود برج های متعدد از جمله برج نسترن، برج سوسن،برج صدا و سیما، برج شقایق، برج سینا و... از جمله دلایلی است که میانگین قیمتی برای خرید در این خیابان به نسبت میانگین قیمتی شهرک غرب به نسبت بالا تر باشد. شما برای خرید آپارتمان در ایران زمین به ازای هر متر موظف به پرداخت حدود 210 میلیون تومان هستید که در مقایسه با قمیت شهرک غرب تفاوت چشم گیری دارد.

اجاره آپارتمان در خیابان ایران زمین

خب این قیمت های بالا برای خرید بر قیمت اجاره آپارتمان در خیابان ایران زمین نیز تاثیر دارد. اگر می خواهید یک واحد آپارتمانی با کیفیت بالای امکانات رفاهی و تفریحی را داشته باشید. بهترین گزینه ای که می توان در نظر داشت؛ اجاره آپارتمان در خیابان ایران زمین است. اگر می خواهید یکی از مجموعه های معتبر در منطقه 2 تهران در حوزه اجاره آپارتمان در ایران زمین را به شما پیشنهاد کنیم؛ املاک مثلث است که به صورت اخصاصی با فایلینگ های جداگانه در هر خیابان از شهرک غرب می تواند به شما بهترین گزینه را برای اجاره اپارتمان در ایران زمین پیشنهاد دهد.

خیابان زرافشان 

یکی دیگر از خیابان های مهمی که درخواست های ملکی را در ماه دریافت می کند؛ خیابان زرافشان است که در چهارم قرار دارد. خیابان رزافشان شهرک غرب، خیابانی پر از لاله های قرمزی که در فصل بهار خیابان را به یک جاذبه گردشگری در فاز چهارم شهرک غرب تبدیل می کند. اگر تنها نقشه موبایل خود را باز کنید و با جستجوی خیابان زرافشان به یک خیابان دایره ای شکل می رسید. این خیابان خیابان زرافشان شمالی نام دارد که در بخشی با خیابان شجریان شمالی برخورد دارد. برای زندگی در شهرک غرب می توانید این تقاطع را انتخاب کنید.

خرید آپارتمان در خیابان زرافشان

ساختار مدرنی که در خیابان زرافشان برقرار است سبب می شود تا این خیابان از دسته بخش های مدرن در شهرک غرب باشد. شما می توایند سازه های مدرن و معماری اروپایی که در خیابان زرافشان وجود دارد با وارد شده به این خیابان مشاهده کنید. از این رو است که این خیابان اروپایی در شهرک غرب یکی از خیابان های  گران قیمت برای خرید آپارتمان به شمار می آید. سازه های مثل برج بنفشه برج آریو و برج زرافشان از جمله معماری هایی است که در این منطقه وجود دارد. شمایی که به دنبال خرید آپارتمان و یا واحد اداری در خیابان زرافشان هستید باید بدانیدکه میانگین قیمتی خرید آپارتمان در این خیابان برابر با 189 میلیون تومان است.

اجاره آپارتمان درخیابان زرافشان

در ابتدای راه باید بدانید که خیابان زرافشان خیابانی وسیع با دو بخش شمالی و جنوبی، درست است. این عوامل سبب می شود تا قیمت های ملکی در هر یک از بخش های خیابان زرافشان متفاوت باشد. اما اگر می خواهید به سراغ اجاره آپارتمان در خیابان زرافشان بروید؛ باید بدانید که گزینه مناسبی را انتخاب کرده اید، چرا که خیابان زرافشان از نظر میزان دسترسی محلی رتبه بالایی دارد و در مجاورت خیابان های زیر قرار دارد:

 • خیابان خوارزم
 • خیابان زرافشان
 • خیابان درخشان
 • خیابان شجریان شمالی ( فلامک شمالی سابق)

معرفی کامل خیابان زرافشان شهرک غرب تهران در املاک مثلث شهرک غرب

بلوار دریا

از دیگر بخش هایی که تعداد معاملات ملکی آن در سال بالا است. بلوار دریایی است که وسعت و میزان دسترسی آن به نسبت بالاست. بلوار دریا میان دو محله معتبر شهرک غرب و سعادت آباد واقع شده است؛ این بلوار از قدمی ترین بلوارهای محله دریا به شمار می آید. همچنین این بلوار به عنوان یکی از مسیرهای اصلی دسترسی مردم منطقه غربی تهران به بزگراه شهید چمران و مناطق شمال و جنوبی شهر مهم است.

خرید آپارتمان در بلوار دریا

بلوار دریا در شمال غرب تهران قرار دارد وتا انتهای خیابان علامه طباطبایی جنوبی و خیابان شهید محمد مهدی فرحزادی ادامه دارد. از سمتی دیگر میزان ترافیکی که این بلوار تحمل می کند درصد بسیار پایینی است چرا  که زیرساخت های عمومی که در این منطقه قرار دارد سبب شده است که این منطقه از هر گونه ترافیکی کمترین بهره را داشته و افراد را در سریع ترین زمان ممکن به مقصد خود برساند.

با این عوامل قیمت خرید آپارتمان در بلوار دریا مناسب و مقبول بوده و این موضوع می تواند سبب شود تا شمایی که به دنبال زندگی در منطقه 2 هستید، به آگهی های این بلوار نگاهی داشته باشید.

اجاره آپارتمان در بلوار دریا

اگر می خواهید ارزش واقعی بلوار دریا را بدانید بهتر است  نگاهی به نقشه هوایی بلوار دریا داشته باشید تا موقعیت درخشان این بلوار را متوجه شوید. این بلوار می تواند شما را به بخش های مهم شهرک غرب مانند، بلوار مدیریت، بلوار سعادت آباد، بلوار شریفی، میدان کوثر، بلوار قیصر امین پور، بلوار پاکنژاد و بلوار فرحزادی راه دارد. این موضوع می تواند شما را مجاب کند تا حتی اگر قیمت خرید آپارتمان در این منطقه برای شما بالا باشد. با این حال به سراغ اجاره آپارتمان در بلوار دریا بروید. اگر شما هم می خواهید این محله را بهتر بشناسید پیشنهاد می کنیم حتما پیش از هر اقدامی تحقیقات لازمه را درباره این منطقه انجام دهید.

بهترین مشاوران در منطقه 2 تهران 

قطعا سایت های دیوار، شیپور، دونبش و کلید را به عنوان سایت های برتر در حوزه های ملکی می دانید اما برای خرید آپارتمان در منطقه 2 تهران به شما پیشنهاد میکنیم تا حتما با مشاوران املاک منطقه 2 صحبت و مشاوره داشته باشید. چرا که این مجموعه ها به صورت تخصصی و اختصاصی تنها بر روی یک منطقه فعالیت دارند که سبب میشود تا کامل ترین اگهی های ملکی آن منطقه را داشته و مشاوران آن اشراف کاملی به این منطقه داشته باشند. 

 

ارسال نظر