کلثوم به قتل ۱۱ شوهرش اعتراف کرد + ویدیو

کلثوم قاتل سریالی مردان مازندرانی به کشتن ۱۱ شوهر خود اعتراف کرد.
کلثوم به قتل ۱۱ شوهرش اعتراف کرد + ویدیو
کد خبر : ۴۵۲۱۱

۱۱ شهریور ۱۴۰۱ بود که رییس پلیس مازندران از دستگیری زن ۵۶ ساله‌ای به نام کلثوم که پس از ازدواج با ۷ مرد مسن را در سناریوی‌های مختلف به قتل رسانده بود خبر داد.

سردار مفخمی با اعلام اینکه این خانم طی تحقیقات پلیس پس از سوء قصد به جان شوهرش بازداشت شد که در همان ساعات ابتدایی بازداشت به قتل ۷ همسرش اعتراف کرد، این زن با دادن قرص‌های مختلف به شوهرانش آن‌ها را بیهوش کرده و سپس با حوله آن‌ها را به قتل رسانده و آخرین قربانی این قاتل سریالی پیرمرد ۸۲ ساله محمود آبادی بود که با شکایت خانواده اش نسبت به مرگ مشکوک پدرشان مسبب رازگشایی این زن قاتل شدند.

حالا بعد از گذشت ۱۸ روز آخرین اعترافات این قاتل سریالی با صدای خودش را می‌شنوید که میگوید ۱۴ بار ازدواج کرده و ۱۱ نفر از شوهرانش را در شهر‌های مثل ساری، نکا، محمودآباد و قائمشهر به قتل رسانده است.

زن قاتل ۵۶ ساله مازندرانی می‌گوید: از سال ۱۳۸۰ مرد‌های پولدار، تنها و سن دار را پیدا میکردم و بعد از گذشت ۲ ماه شاید هم کمتر از تاریخ ازدواجم آن‌ها را با قرص قند و حوله به قتل می‌رساندم، پولی‌های زیادی از این طریق به دست آوردم و همین باعث می‌شد تا قتل هایم را ادامه بدهم، کشتن مرد‌های سالمند مثل جنون برایم عادی شده بود و اگر پلیس مرا دستگیر نمی‌کرد همچنان به قتل مردان سالمند دیگر ادامه میدادم.

این زن دومین زن قاتل سریالی ایران است و پیش از او زنی به نام مهین قدیری با قتل زنان و یک مرد در قزوین لقب اولین زن قاتل سریالی ایران را به خود اختصاص داد.

ارسال نظر