خبر فوری | اعلام ممنوعیت‌های ترافیکی از ۱۰ تا ۱۵ مهر

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی در جاده‌ها در بازه زمانی دوشنبه ۱۰ مهر الی شنبه ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۲ خبر داد.
خبر فوری | اعلام ممنوعیت‌های ترافیکی از ۱۰ تا ۱۵ مهر
کد خبر : ۴۶۲۸۹

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال تمهیدات ترافیکی در جاده‌ها در راستای تسهیل در تردد شهروندان در سفر‌های بین شهری خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی در جاده‌ها در بازه زمانی دوشنبه ۱۰ مهر الی شنبه ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۲ خبر داد.

وی گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ الی ساعت ۷ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران - سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است، اما تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز‌های دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۰، ۱۱ و ۱۲ مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران – شمال بسمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ و ۱۵ مهرماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود؛ همچنین در محور هراز در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأموران پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی روز‌های سه‌شنبه، جمعه و شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۱، ۱۴ و ۱۵ مهرماه بصورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس اعمال خواهد شد.

سرهنگ شیرانی با بیان اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است تصریح کرد:تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است؛ همچنین تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز‌های دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۰، ۱۱ و ۱۲ مهرماه و همچنین از ساعت ۷ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ و ۱۴ مهرماه از محور هراز ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد انواع تریلر‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز‌های سه شنبه و جمعه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ و ۱۴ مهرماه از مسیر (جنوب به شمال) محور تهران – فیروزکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است؛ همچنین در محور آستارا – اردبیل و بالعکس نیز تردد کلیه کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ و همچنین از ساعت ۸ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ و ۱۴ مهرماه در محور مذکور ممنوع خواهد بود.

سرهنگ شیرانی به محور قدیم رشت– قزوین و بالعکس پرداخت و گفت: تردد کلیه کامیون‌ها و تریلر‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ و همچنین از ساعت ۸ الی ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه و جمعه مور ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ و ۱۴ مهرماه در محور مذکور ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محور‌ها هرگونه تغییر در ساعت و نحوه اجرا محتمل خواهد بود.

منبع :
فارس
ارسال نظر