مرد شرور مهمانی خانوادگی را به رگبار بست

جشن خانودگی هالووین در تگزاس به حمام خون بدل شد!
کد خبر : ۴۸۸۸۴

مرد شرور مهمانی خانوادگی را به رگبار بست

شنبه گذشته اعضای یک خانواده و اقوامشان در سن‌آنتونیو در تگزاس دور هم جمع شدند تا هالووین را جشن بگیرند.

اما این جشن آن‌ طور که برنامه‌ریزی شده بود، پیش نرفت   ساعت ۹:۴۰ دقیقه جشن و شادی به مشاجره تبدیل شد و ناگهان تایرل استفان فیلیپس، ۲۲ ساله به روی مهمانان اسلحه کشید و اعضای خانواده را به رگبار بست. در حالی که صدای ده‌ها شلیک شنیده می‌شد، بسیاری ازمهمانان در لباس‌های هالووین به این سو و آن سو می‌دویدند. هیاهو و وحشت در جشن هالووین موج می‌زد، میزها سرنگون شده و عده‌ای پشت آن‌ها پناه گرفته بودند.

جنایت خونین در مهمانی خانوادگی | انگیزه قاتل از کشتار خانواده چه بود؟

صدای تیراندازی باعث شد که همسایگان پلیس و اورژانس را در جریان قرار دهند. وقتی پلیس و اورژانس به محل حادثه رسیدند، ضارب از محل متواری شده بود و صدای گریه و ناله مجروحان از داخل خانه به گوش می‌رسید. در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد که در این حادثه ۲ نفر کشته و ۱۸ نفر زخمی شده‌اند.

قربانیان یک زن ۳۵ ساله و مرد ۴۰ ساله بودند که به همراه دختر ۱۳ ساله‌شان در جشن هالووین شرکت داشتند. دخترشان و دیگر زخمی‌ها بر اثر جراحات شدید به بیمارستان منتقل شدند. در تحقیقات بعدی مشخص شد که تایلر، یک شرور خشن بوده که همیشه سلاح به همراه داشته است. در شب حادثه در مشاجره‌ای که در مهمانی به وجود آمده بود، نتوانسته بود خود را کنترل کند و به سوی اعضای خانواده تیراندازی کرده است.

در ادامه تحقیقات، پلیس توانست تایلر را در مخفیگاهش که بعد از حادثه به آنجا گریخته بود، دستگیر کند. تایلر در دادگاه به قتل درجه دو با سلاح گرم متهم شد.
 

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر