بازیکن سابق لیگ برتری دست به آدم‌ربایی زد

خلاف کردن برای افراد مشهور تاوان سنگین تری دارد انها علاوه بر اینکه مجازات جرمشان را باید تحمل کنند ، از شهرت و محبوبیتی که کسب کرده اند برای هیشه محروم می شوند.
کد خبر : ۴۸۸۸۷

بازیکن سابق لیگ برتری به جرم آدم ربایی به ۱۰ سال حبس محکوم شد

شاید تصور کنید همیشه ادم ربایی به دلیل مالی بوده است اما این جرم جنبه انتقام و کینه ورزی هم دارد. بازیکن سابق لیگ برتر برای انتقام دست به اقدام عجیبی زد. ماجرای آدم ربایی بازیکن فوتبال را در پرشین وی بخوانید.

 

بازیکن سابق لیگ برتری به جرم آدم ربایی به ۱۰ سال حبس محکوم شد

ماجرا از این قرار است که اختلاف بر سر انتقال یک لژیونر ایران به لیگ سطح پایین یکی از کشورهای همسایه باعث شده تا بازیکن سابق لیگ برتری تصمیم بگیرد تا به نوعی از ایجنت خود انتقام بگیرد.

۱۰ سال حبس برای بازیکن سابق استقلال

او برای این منظور  دو نفر را سراغ ایجنت خود که گلر سابق استقلال بوده و حتی سابقه حضور در تیم های پایه ایران را داشته می فرستد. تیم آدم ربا در نهایت به دستور بازیکن سابق لیگ برتری گلر سابق استقلال را به جنگل های تالش برده و بعد از ضرب و شتم شدید از خانواده اش درخواست دریافت ۵۰۰ میلیون پول می کنند. ماجرایی که در نهایت با لو رفتن مکان آدم رباها و دستگیری بازیکن سابق لیگ برتر به پایان می رسد. هر چند گلر سابق استقلال در این ماجرا به شدت آسیب دیده و دیه ۵۰۰ میلیونی برایش تعیین شده است.

 

۱۰ سال حبس برای بازیکن سابق استقلال
۱۰ سال حبس برای بازیکن سابق استقلال

در همین حال،  پرونده این آدم ربایی در دادسرا مراحل قانونی را طی کرده و دادگاه حکم ۱۰ ساله برای بازیکن سابق لیگ برتری در نظر گرفته است. اکنون این بازیکن با وثیقه دو میلیارد و پانصد میلیون تومانی فعلا آزاد است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر