فوری | مدارس این شهر‌ها امروز تعطیل است

براثر وزش باد شدید همراه با گرد و خاک امروز سه‌شنبه تمامی مدارس مقطع ابتدایی شهرستان‌های زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز تعطیل شد.
فوری | مدارس این شهر‌ها امروز تعطیل است
کد خبر : ۴۸۸۸۸

به گزارش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، پیرو اخطاریه نارنجی هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید و گرد و خاک در شمال استان و بر اساس تصمیم مدیریت بحران استانداری، مدارس ابتدایی پنج شهرستان زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز به دلیل احتمال وزش باد شدید و گرد و خاک ناشی از آن سه شنبه ۹ آبان در ۲ نوبت صبح و عصر به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

رئیس اداره پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سیستان و بلوچستان نیز از صدور هشدار هواشناسی سطح زرد جوی خبر داد و گفت: فعالیت سامانه بارشی در جنوب استان تداوم خواهد داشت.

علی ملاشاهی بیان کرد: فعالیت سامانه بارشی از بعدازظهر فردا تا شامگاه چهارشنبه ۱۰ آبان به شکل رگبار و رعدوبرق، تندباد‌های شدید لحظه‌ای و بارش تگرگ در مناطق جنوبی این استان به ویژه در شهرستان‌های فنوج، لاشار، قصرقند و نیکشهر پیش‌بینی می‌شود.

وی به شهروندان توصیه کرد که از اسکان در حاشیه مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی، رفتن به ارتفاعات و چرای دام در مناطق مرتفع خودداری کنند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایرنا
مجله زندگی
ارسال نظر