آدم کشی یک قاچاقچی به خاطر عشق به زن معتاد

به گفته شاهدان زنی جوان نیز همراه مقتول بوده که پس از حمله مرگبار موتورسواران، گریخته بود. در ادامه تحقیقات هویت این زن به دست آمد و او دستگیر شد.
آدم کشی یک قاچاقچی به خاطر عشق به زن معتاد
کد خبر : ۴۹۰۳۵

تحقیقات در پرونده قتل مردی نشان می‌داد که رقیب عشقی وی، دو آدمکش اجیر کرده است که تحقیقات برای دستگیری آدمکشان اجیر شده ادامه دارد. 

بامداد جمعه به قاضی موسی رضازاده بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی در درگیری به قتل رسیده است. وی در خیابان از سوی دو موتور سوار هدف ضربات چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته بود. به گفته شاهدان زنی جوان نیز همراه مقتول بوده که پس از حمله مرگبار موتورسواران، گریخته بود. در ادامه تحقیقات هویت این زن به دست آمد و او دستگیر شد.


وی دیروز در تحقیقات گفت: با مقتول چند ماه قبل آشنا شدم. من مدت‌ها بود که به دام اعتیاد گرفتار شده و از مقتول مواد می‌خریدم. اما او به تازگی دچار سوء ظن شده و به من شک کرده بود. وی تصور می‌کرد من به او خیانت می‌کنم و با مواد فروشی به نام سهیل ارتباط دارم.

وی ادامه داد: روز حادثه با مقتول قرار گذاشتم تا با یکدیگر صحبت کنیم، اما دو جوان موتور سوار به سمت ما حمله کردند. از من خواستند که آنجا را ترک کنم، چون می‌گفتند قصد معامله موتور دارد، اما ناگهان با چاقو به جان مرد موردعلاقه ام افتادند و من از ترسم آنجا را ترک کردم. 

این زن جوان در حالی چنین ادعایی مطرح کرده که تحقیقات نشان می‌داد سهیل رقیب عشقی مقتول به خاطر این زن، دو آدمکش اجیر کرده و آن‌ها روز حادثه سوار بر موتور به سمت طعمه خود هجوم برده و جانش را گرفتند.

تحقیقات برای دستگیری عاملان جنایت و سهیل ادامه دارد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر