تجلیل از پزشک آملی منجر به پلمپ تالار هم شد

برگزاری این همایش حواشی بسیار زیادی در محافل عمومی در آمل و دیگر شهر‌های مازندران به همراه داشت، هرچند روز بعد از همایش و بازنشرگسترده این مراسم در شبکه‌های اجتماعی، با عذرخواهی خانم دکتر پزشک آملی همراه شده بود.
تجلیل از پزشک آملی منجر به پلمپ تالار هم شد
کد خبر : ۴۹۰۴۲

حاشیه‌های مراسم تجلیل از پزشکان آملی به مناسبت روز پزشک که در یکی از تالار‌های مسیر جاده آمل به محمودآباد برگزار شد، دامن صاحب تالار را هم گرفت.

درپی حاشیه‌های به وجود آمده و ادامه برخورد با عوامل و اقدام هنجارشکنانه در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه آمل که اواخر هفته گذشته در یکی از تالار‌های پذیرایی این شهرستان و با حضور جمعی از مدیران محلی مربوطه برگزار شد، یکی از پزشکان حین دریافت لوح تقدیر بدون رعایت حجاب روی جایگاه حاضر شد، با دستور دادستانی شهرستان محمودآباد تالار محل برگزاری این آیین پلمب شد.

پیشتر نیز با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران، سه تن از مدیران حوزه بهداشت و درمان شهرستان آمل (رییس شبکه بهداشت و درمان، رییس پردیس دانشکده ها، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی و آمل و رییس بیمارستان امام خمینی (ره) برکنار شدند) و برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شرکت کننده دراین مراسم به هیات تخلفات اداری معرفی شده بودند.

برگزاری این همایش حواشی بسیار زیادی در محافل عمومی در آمل و دیگر شهر‌های مازندران به همراه داشت، هرچند روز بعد از همایش و بازنشرگسترده این مراسم در شبکه‌های اجتماعی، با عذرخواهی خانم دکتر پزشک آملی همراه شده بود.

به دنبال بروز چنین رفتاری از سوی این پزشک در برگزاری مراسم تجلیل، دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پروانه طبابت پزشک متخلف را با دستور به نظام پزشکی به حالت تعلیق درآورد و برای سلب عضویت هیات علمی به هیات انتظامی تخلفات اساتید معرفی شد و از حضور وی در دانشگاه و کلاس‌های درس دانشجویان نیز تا صدور رای نهایی ممنوع شد.

آیین تجلیل از پزشکان نمونه شهرستان آمل با اقدام هنجارشکنانه یکی از پزشکان حاضر در این مراسم با حاشیه‌هایی همراه شد.
‌در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه آمل که اواخر هفته گذشته در یکی از تالار‌های پذیرایی این شهرستان و با حضور جمعی از مدیران محلی مربوطه برگزار شد، یکی از پزشکان حین دریافت لوح تقدیر بدون رعایت حجاب روی جایگاه حاضر شد.

به دنبال بروز چنین رفتاری در این مراسم، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران واکنش نشان داد و در محکومیت این اقدام ناپسند بیانیه‌ای صادر کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز اعلام کرد که مدیران حاضر در همایش تجلیل از پزشکان نمونه آمل، به دلیل این اقدام هنجارشکنانه به هیات تخلفات اداری و انتظامی معرفی شدند و تعلیق پروانه طبابت پزشک متخلف توسط نظام پزشکی در دستور کار قرار گرفت.

پیشتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل در گفتگو با خبرنگاران گفت: با توجه به سوابق قبلی این پزشک خانم، پرونده عضویت هیات علمی ایشان جهت انجام مراحل قانونی برای سلب عضویت به هیات انتظامی تخلفات اساتید معرفی شد.

علی مظفرپور افزود: همچنین برای جلوگیری از حضور وی در دانشگاه و کلاس‌های درس دانشجویان، ممنوعیت ورود این فرد به دانشگاه تا صدور رای نیز ابلاغ شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایرنا
مجله زندگی
ارسال نظر