واکنش تند و تیز محمد صلاح به جایزه مسی

محمد صلاح بازیکن مصری و مسلمان به رتبه‌بندی توپ طلا فکر نمی‌کند و خودش را بهترین بازیکن جهان می‌داند.
کد خبر : ۴۹۰۶۰

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بی‌ساکر، مهاجم مصری لیورپول به جایگاهش در رده‌بندی ۳۰ نامزد فهرست توپ طلا واکنش نشان داد. این بازیکن ۳۱ ساله گفت که به رتبه‌بندی اهمیتی نمی‌دهد؛ چرا که خود را بهترین بازیکن جهان می‌داند.

محمد صلاح در میان ۳۰ بازیکن برتر جهان در رده یازدهم قرار گرفت. او سال گذشته فصل فوق‌العاده‌ای داشت و به تیم فعلی‌اش کمک کرد تا در ۵۱ بازی ۳۰ گل به ثمر برساند و ۱۶ پاس گل بدهد.

با این همه تلاش او برای قرار گرفتن در جمع پنج بازیکن برتر توپ طلا کافی نبود. اما این برای صلاح موضوع مهمی نیست زیرا در حال حاضر خودش را بهترین بازیکن جهان می‌داند.

محمد صلاح درباره جایگاهش در توپ طلا گفت: به هر حال این نظری است که اعلام شده است. اما در ذهنم، خودم را بهترین بازیکن جهان می‌دانم. این چیزی است که به خودم می‌گویم. نمی‌توانم بگویم که نمی‌خواهم توپ طلا را ببرم بهترین بازیکن فیفا نشوم. البته که می‌خواهم این جوایز را ببریم ولی اهمیتی ندارد که نتوانستم به آن برسم. مشکلی نیست، هر چیزی را که بخواهم معمولاً به دست می‌آورم. می‌دانم که بعداً برنده هر کدام خواهم شد، نگران نیستم.

صلاح از سال ۲۰۱۷ در لیورپول بازی می‌کند و توانسته با این تیم افتخارات زیادی از جمله قهرمانی و نایب‌قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی در لیگ جزیره را کسب کند.

باشگاه الاتحاد سخت تلاش کرد تا در تابستان سال جاری محمد صلاح را جذب کند و آخرین پیشنهاد خود را برای جذب محمد صلاح ارائه داد. سران این باشگاه عربستانی پیشنهاد ۲۱۵ میلیون پوندی را برای خرید صلاح ارائه دادند که بالاترین رقم در تاریخ فوتبال جهان است.

بیشتر بخوانید:

  • جزئیات تازه از نقره‌ داغ شدن سپاهان در آسیا | تیم اصفهانی باید ورزشگاهش را هم تغییر دهد؟
  • اعلام آمادگی مربیان بزرگ برای فعالیت در کنار سعید معروف | فوق ستاره والیبال ایران با مهم‌ترین تصمیم زندگی‌اش برمی‌گردد؟

  • پیام کیانوش رستمی به نصیرشلال | شرط تو را می‌پذیرم!
تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر