جزییات جدید از حمله به آتش‌نشان ایستگاه سرخه‌حصار | دومین ضارب بازداشت شد

یکی از کارکنان آتش نشانی در این شرایط در دفاع از خانم‌ها مقابل اوباش ایستاد و آن‌ها نیز با ضربات چاقو او را مجروح کرده و از محل متواری شدند.
جزییات جدید از حمله به آتش‌نشان ایستگاه سرخه‌حصار | دومین ضارب بازداشت شد
کد خبر : ۴۹۱۶۲

سرهنگ علی قاسمپور رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: پنجشنبه شب دو جوان برای نوامیس مردم ایجاد مزاحمت کرده و آن‌ها نیز برای فرار از دست این افراد به داخل ایستگاه آتش نشانی آمده و تقاضای کمک کردند.
بخش‌هایی از گفت و گوی سرهنگ قاسمپور را در ادامه می‌خوانید:
یکی از کارکنان آتش نشانی در این شرایط در دفاع از خانم‌ها مقابل اوباش ایستاد و آن‌ها نیز با ضربات چاقو او را مجروح کرده و از محل متواری شدند
بلافاصله موضوع درگیری به پلیس اعلام و ماموران انتظامی در محل حاضر و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضاربان از شاهدان عینی آغاز شد.
تحقیقات اولیه مشخص کرد، سرنشینان یک دستگاه خودرو پس از ورود به محوطه ایستگاه آتش‌نشانی و در شرایطی که مامور ایستگاه قصد کمک‌رسانی به سه بانوی جوان را داشته، با ضربه چاقو او را مجروح و به سرعت از محل متواری شده‌اند.
در تحقیقات از سه بانوی جوان آن‌ها در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که دو جوان در شرایطی غیرطبیعی قصد ایجاد مزاحمت برای آن‌ها را داشته و به همین علت هر سه نفرشان به قصد کمک خواستن وارد محوطه ایستگاه آتش‌نشانی شدند که در ادامه مامور ایستگاه از سوی اوباش مورد حمله قرار می‌گیرد.
در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی مخفیگاه متهمین عوامل انتظامی شب گذشته موفق به دستگیری یکی از این اراذل و اوباش شدند.
متهم دستگیر شده در تحقیقات اولیه صراحتا به مشارکت در هر دو فقره درگیری اعتراف کرد و اقدامات برای دستگیری دومین متهم پرونده نیز در دستور کار ویژه پلیس قرار دارد و بامداد امروز نفر دوم با هویت مشخص نیز در دام پلیس افتاد و دستگیر شد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایرنا
مجله زندگی
ارسال نظر