آدم‌ربا‌ها پدر بازیکن لیگ برتری را ربودند

سرمربی لیورپول گفت: شرایط لوئیس دیاز را درک می‌کنم و او باید تصمیم بگیرد که در بازی این هفته برابر لوتون کنار ما باشد یا نه.
آدم‌ربا‌ها پدر بازیکن لیگ برتری را ربودند
کد خبر : ۴۹۲۳۶

تیم فوتبال لیورپول در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس روز یکشنبه ۱۴ آبان‌ماه باید به مصاف لوتون برود. یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در آستانه این دیدار با اشاره به مشکلات خانوادگی لوئیس دیاز اظهار کرد: اگر این بازیکن شرایط حضور در بازی این هفته را داشته باشد، از او استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همه می‌دانیم که برای خانواده او چه اتفاقی رخ داده؛ هنوز پدرش پیدا نشده و ربایندگان هم واکنشی نشان نداده‌اند. با وجود این وضعیت ناراحت کننده، دیاز به انگلیس بازگشته و در یکی دو روز اخیر تمرینات خود را با هم تیمی‌هایش از سر گرفته است. حالا او باید تصمیم بگیرد که می‌خواهد بازی کند یا خیر.

سرمربی لیورپول اضافه کرد: واقعا نمی‌توانم بگویم که چه تصمیمی خواهیم گرفت و فقط منتظریم. همه چیز به او مربوط می‌شود. در این شرایط نمی‌توانیم لوئیس را به کاری مجبور کنیم و فقط باید منتظر بود.

پلیس کلمبیا ۲۰۰ میلیون پزو برای کسب اطلاعات درباره محلی که آدم‌ربایان پدر ستاره لیورپول را پنهان کرده‌اند، جایزه تعیین کرده است. پیش از این آدم‌ربایان مادر او را آزاد کرده، اما هنوز در مورد پدر این بازیکن خبری در دسترس نیست.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر