فوری | افزایش قیمت خودرو‌های مونتاژی صحت ندارد

سخنگوی شورای رقابت گفت: شورای رقابت هرگونه افزایش قیمت خودرو‌ها خارج از مصوبات را تکذیب می‌کند، این موضوعات به نوعی فقط برای تحریک افزایش قیمت به بازار مطرح می‌شود.
فوری | افزایش قیمت خودرو‌های مونتاژی صحت ندارد
کد خبر : ۴۹۲۷۷

سخنگوی شورای رقابت در خصوص انتشار برخی اخبار مبنی بر افزایش مجدد قیمت خودرو‌های مونتاژی گفت: شورای رقابت هرگونه افزایش قیمت خودرو‌ها خارج از مصوبات را تکذیب می‌کند، این موضوعات به نوعی فقط برای تحریک افزایش قیمت به بازار مطرح می‌شود.

سپهر دادجوی توکلی سخنگوی شورای رقابت در رابطه با انتشار برخی از اخبار مبنی بر افزایش مجدد قیمت تعدادی از خودرو‌های مونتاژی، اظهار کرد: شورای رقابت هرگونه افزایش قیمت خودرو‌ها خارج از مصوبات شورای رقابت را تکذیب می‌کند.
وی با بیان اینکه برخی با فعالیت‌های غیررسمی درصدد تزریق تحرک افزایش قیمت به بازار هستند، افزود: شورای رقابت هرگونه تغییر و تحولی در حوزه قیمت‌ها را شفاف به اطلاع عموم می‌رساند و اگر قیمتی خارج از این فرایند اعلام شود، ما به کل این اطلاعات را مردود اعلام می‌کنیم. 
سخنگوی شورای رقابت با اشاره به سایت شورای رقابت، گفت: این سایت کاملاً به روز بوده و هرگونه مصوبه مطروحه در صحن شورا را بلافاصله در دسترس ذی نفعان قرار می‌دهد.
توکلی تصریح کرد: تنها مصوبات ۵۵۷، ۵۶۶، ۵۷۳، ۵۷۴، ۵۸۴، ۶۰۲، ۶۰۷، ۶۱۰، ۶۱۱، ۶۱۴ در مورد قیمت خودرو‌ها از ۱۵ فروردین تا ۲ آبان ۱۴۰۲ در شورای رقابت به تصویب رسیده و اطلاعات لازم در مورد تغییرات قیمتی محصولات ایران خودرو، سایپا و خودرو‌های مونتاژی توسط شورای رقابت اطلاع رسانی شده و مردم می‌توانند اطلاعات این تغییرات قیمتی را در سایت مشاهده کنند. اما اگر خارج از این فرایند قیمتی در سطح فضای مجازی منتشر شده است مورد تایید ما نبوده و آن را تکذیب می‌کنیم.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
تسنیم
مجله زندگی
ارسال نظر