به آتش کشیدن ۹ نفر توسط یک تبعه افغانی

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل آتش سوزی مرگ بار در مرکز شهر تهران خبر داد.
به آتش کشیدن ۹ نفر توسط یک تبعه افغانی
کد خبر : ۴۹۳۱۵

متهم در بازجویی اقرار کرد که به علت مسائل غیر اخلاقی با ۹ تن از افراد داخل اتاق درگیر شده و سپس آن ۹ تن، وی را به بیرون از ساختمان طرد کرده و شامگاه حین استراحت، وی به ساختمان نفوذ کرده و با استفاده از بنزین ساختمان را به آتش کشیده و حین فرار خودش نیز دچار سوختگی شده است.

 سردار علی، ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت، گفت: در پی وقوع یک فقره آتش سوزی ساختمان در مرکز شهر تهران و زخمی شدن ۷ تن و فوت ۳ تن از کارگران آن ساختمان، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی صحنه دریافتند؛ یک ساختمان در یکی از محله‌های مرکز شهر تهران به صورت گسترده آتش گرفته و در یکی از طبقات ۱۰ تن از افراد تبعه افغانستان در این آتش سوزی به دام افتاده و هفت تن از آنان دچار سوختگی و ۳ تن دیگر به دلیل شدت سوختگی فوت شده اند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با تحقیقات محلی مشخص شد؛ یک روز پیش از وقوع حریق یک جوان ۱۹ ساله افغانی با ۹ تن از افغانی‌های حاضر در آن ساختمان درگیر شده و به بیرون از ساختمان طرد می‌شود و کارآگاهان با توجه به سوختگی آن جوان در حال فرار وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال دادند.

سردار، ولی پور گودرزی با بیان اینکه متهم در بازجویی ابتدا منکر شده و سپس ناگزیر لب به اعتراف گشود، افزود: متهم در بازجویی اقرار کرد که به علت مسائل غیر اخلاقی با ۹ تن از افراد داخل اتاق درگیر شده و سپس آن ۹ تن، وی را به بیرون از ساختمان طرد کرده و شامگاه حین استراحت، وی به ساختمان نفوذ کرده و با استفاده از بنزین ساختمان را به آتش کشیده و حین فرار خودش نیز دچار سوختگی شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: متهم به جرم قتل عمد در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 
تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر
نظرات بینندگان
آشنا
ارسالی در
کسی که به هموطن خود رحم نکند آیا به ایرانی رحم میکند ؟! فرقی نمیکند تبعه مجاز و غیر مجاز،نداریم . همه جاهستند از روستاهای کوچک گرفته تا شهرهای بزرگ . تا زمانی که ملت آنها را بکار میگیرند نه تنها کم نمی شوند بلکه هر روز زیادتر هم وارد کشور میشوند و این غیر از زاد و ولد عجیب و غریب آنهاست . ملت ما از پس خورد و خوراک یک فرزند هم بر نمی آیند انوقت یک حوان ۳۵ ساله افغان س تا چهار بچه دارد !!!
شهروندمسلمان
ارسالی در
مرزبانی باید مرزهاراببنده تاکسی نتوانددذدکی واردشود این افغانهارا برگردانندتامملکت آرامترشود