کورس خیابانی ۴ پسر به زندگی یکی از آن‌ها پایان داد

 بامداد دیروز مردی که برای انجام کاری از خانه‌اش در جنوب شرق پایتخت خارج شده بود، چشمش به صحنه عجیبی افتاد. پسری جوان درحالی‌که سر و صورتش خون آلود بود روی زمین افتاد و نفس نمی‌کشید.
کورس خیابانی ۴ پسر به زندگی یکی از آن‌ها پایان داد
کد خبر : ۴۹۳۷۸

۴ پسر جوان که برای تفریح سوار بر خودرویی شده و به خیابان رفته بودند، گرفتار حادثه‌ای عجیب شدند که باعث مرگ یکی از آن‌ها شد.

 بامداد دیروز مردی که برای انجام کاری از خانه‌اش در جنوب شرق پایتخت خارج شده بود، چشمش به صحنه عجیبی افتاد. پسری جوان درحالی‌که سر و صورتش خون آلود بود روی زمین افتاد و نفس نمی‌کشید. مرد جوان با اورژانس تماس گرفت، اما با حضور نیرو‌های اورژانس مشخص شد که پسر جوان به‌دلیل شدت جراحات و ضربه‌ای که به سرش وارد شده جان باخته است. آنطور که مشخص بود زمان زیادی از مرگ وی نمی‌گذشت و در این شرایط بود که گزارش این حادثه مرگبار به قاضی محمد مهدی براعه، بازپرس جنایی تهران اعلام شد.

با حضور تیم جنایی و تحقیقات اولیه معلوم شد که جوان جان باخته در همان محله زندگی می‌کند و حدود ۲۶ سال سن داشته است. در ادامه مأموران به بررسی دوربین‌های مداربسته پرداختند و به سرنخ مهمی دست یافتند. تصاویر نشان می‌داد که سرنشینان خودروی تیبایی در آنجا توقف کرده و ۳ نفر از ماشین پیاده شدند و پیکر خون‌آلود متوفی را از ماشین بیرون کشیده و در پیاده رو رهایش کردند. سپس سوار تیبا شده و فرار کردند. این سه پسر جوان از دوستان متوفی بودند که ساعتی بعد از حادثه دستگیر شدند.

۳ جوان دستگیر شده دیروز به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند و یکی از آن‌ها درباره مرگ دوستش گفت: کامران (متوفی) دوست و بچه محل ما بود. آن شب دور هم نشسته بودیم و مشروبات الکلی مصرف کردیم. بعد در عالم مستی تصمیم گرفتیم چرخی در خیابان بزنیم.

وی ادامه داد:آن شب سوار بر خودروی تیبای من شدیم و در عالم مستی با راننده خودرو‌های مدل بالا کورس می‌گذاشتیم و می‌خندیدیم. کامران در صندلی عقب نشسته و سرش را از پنجره بیرون برده بود تا باد به‌صورتش بخورد. اصلا نفهمیدم چه شد که سرش با یک تریلی برخورد کرد. همین اتفاق عجیب، جان کامران را گرفت و ما از ترسمان جسد او را در خیابان رها کرده و متواری شدیم، اما پلیس چند ساعت بعد دستگیرمان کرد.

با اظهارات دوستان متوفی، تحقیقات در این پرونده به دستور بازپرس جنایی تهران ادامه دارد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
همشهری
مجله زندگی
ارسال نظر