جایزه چند هزار دلاری هادی چوپان برای مقام دوم

نحوه توزیع جوایز در این مسابقات به این صورت است که «درک لونسفورد» که عنوان قهرمانی را کسب کرده برنده جایزه ۴۰۰ هزار دلاری شد. هادی چوپان به عنوان نایب قهرمان ۲۵۰ هزار دلار جایزه گرفت.
جایزه چند هزار دلاری هادی چوپان برای مقام دوم
کد خبر : ۴۹۵۴۱

فینال مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۳، عالی‌ترین رقابت در مسابقات بدنسازی در سراسر دنیا صبح امروز برگزار شد. در حالی که ایرانی‌های زیادی منتظر بودند تا هادی چوپان، قهرمان دوره قبلی این رقابت‌ها بتواند عنوان قهرمانی را تکرار کند، اما رای داوران این بار برای «درک لونسفورد» بود و او توانست به عنوان قهرمانی مستر المپیا دست پیدا کند. به این ترتیب هادی چوپان عنوان نایب قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.

نایب قهرمانی اگرچه برای هادی چوپان ناراحت کننده بود، آنچنان که واکنش‌های او در فضای مجازی هم این وضعیت را نشان می‌دهد، اما با جایزه قابل توجهی هم برایش همراه بود که می‌تواند. جایزه ۲۵۰ هزار دلاری که می‌تواند یک سال دیگر هادی چوپان را در کورس رقابت‌ها برای حمله به عنوان قهرمانی مسترالمپیا قرار دهد.

نحوه توزیع جوایز در این مسابقات به این صورت است که «درک لونسفورد» که عنوان قهرمانی را کسب کرده برنده جایزه ۴۰۰ هزار دلاری شد.
هادی چوپان به عنوان نایب قهرمان ۲۵۰ هزار دلار جایزه گرفت. نفر سوم این رقابت‌های یعنی «سامسون داودا» ۱۰۰ هزار دلار جایزه دریافت کرد و به نفرات چهارم و پنجم هم هر کدام ۴۰ و ۳۵ هزار دلار جایزه رسید.

فعالیت در رشته پرورش اندام به صورت حرفه‌ای با برنامه‌های تمرینی سنگین و تغذیه مناسبی همراه است که احتیاج به حمایت مالی قابل توجهی دارد. بیشتر ورزشکار‌ها در این عرصه اسپانسر‌هایی دارند که این هزینه‌ها را تامین می‌کنند و یا اینکه از درآمد چنین مسابقاتی برای ادامه مسیر قهرمانی استفاده می‌کنند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر