شعار بی‌غیرت در آزادی | هواداران سپاهان از خجالت پرسپولیسی‌ها در آمدند

هواداران سپاهان پس از به ثمر رسیدن گل سوم نوبهار از طرفداران نساجی خواستند با بلند شدن از روی سکو‌ها حمایت خود از تیم شهرشان را ادامه داده و شاگردان رحمتی را تشویق کنند.
شعار بی‌غیرت در آزادی | هواداران سپاهان از خجالت پرسپولیسی‌ها در آمدند
کد خبر : ۴۹۶۲۵

در شرایطی که قرار است از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه امشب و پس از اتمام بازی نساجی و نوبهار تیم‌های سپاهان و آلمالیق ازبکستان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند. هواداران تیم اصفهانی که از ابتدای نیمه دوم وارد ورزشگاه شده بودند هم‌پای طرفداران نساجی به تشویق شاگردان سیدمهدی رحمتی پرداختند.

* هواداران سپاهان پس از به ثمر رسیدن گل سوم نوبهار از طرفداران نساجی خواستند با بلند شدن از روی سکو‌ها حمایت خود از تیم شهرشان را ادامه داده و شاگردان رحمتی را تشویق کنند. پس از لحظاتی طرفداران نساجی نیز با شعار سپاهان ایران زردپوشان اصفهانی را تشویق کردند.

* حدود ۲۰ دقیقه پس از گذشت نیمه دوم طرفداران نساجی علیه بازیکنان این تیم شعار بی‌غیرت سر دادند.

* گوینده ورزشگاه تعداد هواداران را ۲ هزار و ۷۰۰ نفر اعلام کرد.

* تعدادی از هواداران خانم سپاهان با قرار گرفتن سکوی طبقه دوم ورزشگاه آزادی تیم اصفهانی را تشویق کردند.

* پس از به ثمر رسیدن گل اول نساجی با ضربه سر محمدرضا آزادی طرفداران سپاهان و نساجی شادی مشترک با هم داشتند و با هم به حمایت از نماینده ایران پرداختند.

* ضربه زیبای اوستون اورونوف در صحنه گل نوبهار با تحسین برخی از حاضران در ورزشگاه همراه شد.

* مهدی رحمتی در برخی لحظات نیمه دوم نسبت به عملکرد برخی از شاگردانش اعتراض کرد و در دقیقه ۸۵ با اشاره به پشت دست خود اعتقاد داشت داور باید برای نساجی اعلام پنالتی می‌کرد.

* هواداران سپاهان در لحظاتی علیه پرسپولیس شعار دادند.

* حضور یکی از هواداران پرسپولیس بین طرفداران نساجی و اعتراض او به شعار علیه سرخ‌پوشان پایتخت سبب شد سپاهانی‌ها به این فرد واکنش منفی نشان بدهند.

* زهره هراتیان رئیس ایفمارک ایران به عنوان افسر پزشکی در این مسابقه حضور داشت.

* شعار حیا کن رها کن علیه رحمتی اواخر نیمه دوم بازی هم تکرار شد.

ارسال نظر