بازداشت قاتلی که نزدیک به ۴۰ نفر را در آتش کینه‌اش سوزاند و کشت

داغ حادثه دردناک کمپ ترک اعتیاد لنگرود هنوز تازه است. به ویژه اینکه از بیمارستان‌های این شهر هنوز اخبار ناراحت کننده‌ای به گوش می‌رسد و بر تعداد جان باختگان افزوده می‌شود.
بازداشت قاتلی که نزدیک به ۴۰ نفر را در آتش کینه‌اش سوزاند و کشت
کد خبر : ۴۹۸۲۲

خبرگردون | جمعه‌ای که گذشت خبری شوکه کننده در رسانه‌ها منتشر شد. ۳۲ نفر در کمپ ترک اعتیادی در لنگرود سوختند و جان باختند. بزرگی این حادثه از نظر تعداد قربانیان با حادثه‌ای چون متروپل برابری می‌کرد اما رسانه‌ها چندان به آن نپرداختند.

به گزارش خبرگردون، اگرچه در روز نخست تعداد قربانیان را ۳۲ نفر اعلام کردند اما کم‌کم بر تعداد آنها افزوده شد با درگذشت آنهایی که در شرایطی وخیم در بیمارستان بستری بودند این عدد ممکن است تا ۴۰ نفر هم برسد.

از مهم‌ترین اتفاقات در این پرونده اما دستگیری مردی ۲۸ ساله است که بنا به اعترافاتش اقدام به حریق عمدی در این کمپ کرده بود. روز گذشته رسانه‌ها از دستگیری متهم اصلی خبر دادند. 

سردار عزیز الله ملکی روز گذشته در گفتگو با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به تاکیدات استاندار و ریاست محترم شورای تامین استان مبنی پیگیری ویژه موضوع آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد شهرستان لنگرود، اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی شبانه روزی کارآگاهان آگاهی، ماموران پلیس امنیت عمومی و پشتیبانی فنی سربازان گمنام امام زمان (عج) برای کشف حقیقت انجام شد و سرانجام دقایقی پیش متهم آتش سوزی عمدی کمپ ترک اعتیاد شهرستان لنگرود در حین فرار از استان در شهرستان رودبار دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم در تحقیقات اولیه با توجه به دلایل و مستندات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف کرد، افزود: متهم ۲۸ ساله این جنایت هولناک، در اعترافات اولیه خود عنوان کرده است، حوالی ساعت ۵ بامداد روز حادثه با بنزینی که از قبل تهیه کرده بودم از دیوار پشت کمپ وارد ساختمان شدم و اقدام به آتش زدن ساختمان کمپ کردم.

سردار ملکی افزود: متهم در اعترافات خود علت آتش زدن کمپ را اختلافات شخصی با مالک کمپ ترک اعتیاد اعلام کرده است.

ارسال نظر