جدول |‌ «تارا اتوماتV2» ارزان شد

 سردرگمی بازار خودروهای داخلی با قیمت‌گذاری برخی مدل‌های واردتی هم پایان نیافت و امروز نیز شاهد نوسان اندک قیمت در میان پرطرفدارهای ایران خودرو در بازار بودیم.
جدول |‌ «تارا اتوماتV2» ارزان شد
کد خبر : ۴۹۹۲۷

ارزیابی بازار نشان‌ می‌دهد پرطرفدارهای ایران خودرو امروز هم با افت و ثبات قیمت راهی بازار شدند، این روند در حالی رقم خورده که با قیمت گذاری برخی خودروهای وارداتی بازار باید کم کم برای ورود خودروهای واردتی آماده شود، اما شواهد نشان می‌دهد بازار داخلی‌ها هنوز آماده این ورود نیست و با این شرایط معامله در بازار خودرو‌های داخلی در کمترین سطح صورت می‌گیرد.  

به‌اعتقاد فعالان بازار، با ورود خودروهای وارداتی در بازار  شاهد کاهش قیمت خودروهای داخلی به خصوص مونتاژی‌ها خواهیم بود که این امر می‌تواند به بازار خفه این روزها نفسی تازه بدهد.

براساس ارزیابی بازار در میان پرطرفدارهای ایران‌خودرو امروز «تارا اتوماتV2» بیشترین کاهش قیمت را داشت و به افت 3 میلیونی راهی بازار شد.


در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8» ، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است «پژو 206 دنده‌ای» در بازار 483 میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به روز گذشته افتی 2 میلیون تومانی داشت. «هایما S8 پلاس» هم که دیروز امروز با افت 2 میلیونی راهی بازار شد و یک میلیارد و 670 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.


از سوی دیگر ارزیابی بازار از افت 3 میلیونی «تارا اتوماتV2 » در بازار امروز حکایت دارد این خودرو امروز 775 میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر ارزیابی‌ها نشان می دهد «دنا پلاس 6دنده توربو» 742 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت اما «دنا پلاس توربو اتومات» با رشد یک میلیون تومان 809 میلیون قیمت خورد. از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» هم در بازار 610 میلیون تومان قیمت خورد و افت 2 میلیونی داشت.

جدول |‌ «تارا اتوماتV2» ارزان شد

ارسال نظر