عکس | جنایت هولناک مرد افغان مقابل چشمان دختر ۴ ساله

عصر روز گذشته زنی که در طبقه پایین یک ساختمان ویلایی در خیابان حر ۲۸ زندگی می‌کرد با شنیدن ناله و گریه‌های بی رمق فرزندان همسایه‌اش، سراسیمه از پله‌های ساختمانی بالا رفت، اما در طبقه دوم با صحنه وحشتناکی روبه‌رو شد که دلهره عجیبی وجودش را فرا گرفت.
عکس | جنایت هولناک مرد افغان مقابل چشمان دختر ۴ ساله
کد خبر : ۵۰۱۱۷

جوان تبعه خارجی، همسر برادرش را مقابل چشمان دختر ۴ ساله وی خفه کرد و متواری شد.

عصر روز گذشته زنی که در طبقه پایین یک ساختمان ویلایی در خیابان حر ۲۸ زندگی می‌کرد با شنیدن ناله و گریه‌های بی رمق فرزندان همسایه‌اش، سراسیمه از پله‌های ساختمانی بالا رفت، اما در طبقه دوم با صحنه وحشتناکی روبه‌رو شد که دلهره عجیبی وجودش را فرا گرفت. دختر ۴ ساله و پسران ۲ قلوی یک ونیم ساله کنار جسد مادرشان چنان گریه کرده بودند که دیگر رمقی برای ناله و اشک نداشتند.

زن همسایه با مشاهده این صحنه دلهره آور، بلافاصله با پلیس تماس گرفت و بدین ترتیب ماجرای یک جنایت هولناک در مشهد فاش شد. طولی نکشید که نیرو‌های انتظامی با تایید درستی خبر، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و با دستور قضایی به حفظ صحنه جنایت پرداختند. هنوز زمان زیادی از این حادثه وحشتناک سپری نشده بود که با حضور قاضی «محمودعارفی راد» در محل طبقه دوم ساختمان مذکور بررسی‌های قضایی وارد مرحله جدیدی شد. جسد مربوط به زن ۲۸ ساله تبعه خارجی به نام «حنیفه-الف» بود که یک رشته روسری دور گردنش قرار داشت. تحقیقات مقدماتی حاکی از آن بود که زن مذکور با جسم پارچه‌ای خفه شده است؛ بنابراین قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، تحقیقات جنایی را درحالی آغاز کرد که دختر ۴ ساله در میان هق هق گریه‌هایش از «عمونوراحمد» سخن گفت و ادعا کرد که عمویش شب در خانه آن‌ها خوابیده و مادرش را مقابل چشمان وی با روسری خفه کرده است!

عکس | جنایت هولناک مرد افغان مقابل چشمان دختر ۴ ساله

 

قاضی ویژه قتل عمد که با دقت خاصی همه زوایای این ماجرای تکان دهنده را زیر ذره بین تحقیقات عبور می‌داد به کنکاش‌های تخصصی ادامه داد تا این که مشخص شد شوهر افغانستانی زن ۲۸ ساله (مقتول) برای ترک اعتیادش در یکی از مراکز ترک اعتیاد خصوصی بستری شده است و به همین خاطر هر شب یکی از برادران وی شب را درکنار خانواده او به سر می‌برد چراکه آن‌ها نگران وضعیت اسفبار یکی از برادرانشان به نام «نوراحمد» بودند که او نیز در همین خانه زندگی می‌کرد و از طریق جمع‌آوری ضایعات روزگارش را می‌گذراند، اما شب گذشته به دلیل نامعلومی هیچ کدام از برادران به خانه زن برادرشان نرفته‌اند! در همین حال «نوراحمد» به دلیل نامعلومی و بنا به ادعای دختر ۴ ساله «حنیفه» زن ۲۸ ساله را با روسری خفه کرده و متواری شده است.

 در همین حال قاضی عارفی راد از شهروندان خواست چنانچه از محل اختفای «نوراحمد» (تبعه افغانستانی متواری) اطلاعی دارند، مراتب را با تلفن‌های ۱۱۰ یا ۲۱۸۲۵۲۶۷ و ۲۱۸۲۵۲۹۰ گزارش دهند.

 

ارسال نظر