قیمت بلیت سینما تغییر کرد ؟ | بلیت نیم بها در دو روز خاص هفته

مدیرکل اداره نظارت بر نمایش سازمان سینمایی از نیم بها شدن قیمت بلیت سینما در ۲ روز دوشنبه و سه شنبه هر هفته خبر داد.
قیمت بلیت سینما تغییر کرد ؟ | بلیت نیم بها در دو روز خاص هفته
کد خبر : ۵۲۲۲۳

مدیرکل اداره نظارت بر نمایش سازمان سینمایی عنوان کرد: در جهت ایجاد شرایط عادلانه فرهنگی برای عموم مخاطبان سینما، قیمت بلیت در روز‌های میانی هفته یعنی دوشنبه و سه شنبه هر هفته نیم بها خواهد شد.


مدیرکل اداره نظارت بر نمایش سازمان سینمایی از نیم بها شدن قیمت بلیت سینما در ۲ روز دوشنبه و سه شنبه هر هفته خبر داد.

روح الله سهرابی مدیرکل اداره نظارت بر نمایش سازمان سینمایی گفت: با موافقت رئیس سازمان سینمایی کشور، از هفته آینده (۱۱ دی ماه) بلیت سینما در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه نیم بها می‌شود. چنانچه این طرح در این بازه زمانی معین به نفع مخاطبان و اقتصاد سینما باشد، اجرای آن ادامه خواهد داشت. در غیر این صورت پس از اجرای آزمایشی، به همان شیوه قبل یعنی نیم بها بودن یک روز در هفته، باز می‌گردد.

مدیرکل اداره نظارت بر نمایش سازمان سینمایی در مورد وضعیت بلیت سینما بیان کرد: پس از بررسی‌های کارشناسی و ارزیابی همه شرایط تولید و عرضه، طبق مصوبه و پیشنهاد شورای صنفی نمایش و موافقت رئیس سازمان سینمایی قیمت بلیت سینما در ساعات پیک و سانس‌های طلایی روز‌های پنجشنبه و جمعه در سینما‌های مدرن به صورت شناور تا سقف ۸۰ هزار تومان و در سینما‌های ممتاز تا سقف ۶۰ هزار تومان در اختیار مدیر سینما خواهد بود.

وی عنوان کرد: همچنین قیمت بلیت طبیعی همانند یک سال گذشته با توجه به درجه کیفی سینما‌ها کماکان به صورت شناور بین مبلغ ۲۰ تا ۶۰ هزار تومان عرضه خواهد شد و در جهت ایجاد شرایط عادلانه فرهنگی برای عموم مخاطبان سینما، قیمت بلیت در روز‌های میانی هفته یعنی دوشنبه و سه شنبه هر هفته نیم بها خواهد شد.

سهرابی در پایان گفت: با این تغییر در شیوه قیمت‌گذاری، انتظار می‌رود تعداد بیشتری از علاقه‌مندان و دنبال‌کنندگان سینما از آثار روی پرده دیدن کنند و اقتصاد سینما نیز رونق بیشتری را تجربه کند.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر