اطمینان‌بخشی دولت به مردم | نرخ بنزین سال آینده تغییر نمی‌کند

همواره شایعاتی مبنی بر افزاش قیمت بنزین در جامعه وجود دارد، موضوعی که بار‌ها از سوی مسئولان تکذیب شد، حالا هم سخنگوی دولت اطمینان خاطر داده که قیمت بنزین در سال آینده افزایش نخواهد یافت.
اطمینان‌بخشی دولت به مردم | نرخ بنزین سال آینده تغییر نمی‌کند
کد خبر : ۵۲۲۴۹

سخنگوی دولت اطمینان خاطر کامل داده که در لایحه بودجه ۱۴۰۳ هیچ تصمیمی از سوی دولت برای افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی اتخاذ نشده است؛ البته بنده در خصوص سایر قوا نمی‌توانم اظهار نظر کنم.

افزایش قیمت بنزین یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و جامعه به شمار می‌آید، اگر بخواهیم منشأ این شایعات را جست و جو کنیم احتمالاً باید به روز جمعه‌ای در آبان سال ۹۸ بازگردیم که قیمت بنزین بدون اطلاع رسانی قبلی به یک باره گران شد و این افزایش یکباره آن قدر تبعات منفی داشت
 
از آبان سال ۹۸ تاکنون بیش از ۳ سال می‌گذرد و دولت دوازدهم جای خود را به دولت سیزدهم داده است، اما هنوز موضوع افزایش قیمت بنزین تیتر برخی از رسانه‌ها است و ظاهراً این رسانه‌ها با انتشار گاه و بیگاه این مسئله دنبال جذب مخاطب هستند. از سوی دیگر رفتار دولت مردان دولت دوازدهم نیز موجب افزایش بی اعتمادی شده است و دیگر مردم به حرف مسئولان توجهی نمی‌کنند.
 
آخرین بار هم هفته گذشته پس از بروز اختلال در سامانه سوخت افزایش قیمت بنزین اولین گمانه زنی بود که مطرح شد و مورد تکذیب مقامات مسئول قرار گرفت به طوری که جعفر سالاری نسب، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اختلال پیش آمده در جایگاه‌های سوخت گفت: این اختلال هیچ ارتباطی به تغییر قیمت و سهمیه سوخت در کشور ندارند.
 
حالا هم سخنگوی دولت اطمینان خاطر کامل داده که در لایحه بودجه ۱۴۰۳ هیچ تصمیمی از سوی دولت برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی اتخاذ نشده است؛ البته بنده در خصوص سایر قوا نمی‌توانم اظهار نظر کنم.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
مهر
مجله زندگی
ارسال نظر