پایان تلخ برای گروگانگیر

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با تلاش ماموران کلانتری باقرشهر در یک عملیات غافلگیرانه در کمتر از 5 ساعت گروگان 25 ساله از چنگ آدم ربا نجات یافت.
پایان تلخ برای گروگانگیر
کد خبر : ۵۲۲۸۲

 سرهنگ "محمدقاسم طرهانی بابیان این مطلب افزود: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی، مورخ 4 دی ماه 1402 در یکی از محلات "باقرشهر"، بلافاصله ماموران کلانتری 175 این فرماندهی وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بررسی های اولیه ماموران حاکی از آن بود که آدم ربا به دلیل یک سری اختلافات قبلی، اقدام به آدم ربایی نموده و گروگان را به مکانی نامعلوم منتقل کرده اند.

سرهنگ طرهانی عنوان داشت: تیم عملیات کلانتری به منظور حفظ جان گروگان، تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی محل نگهداری او و دستگیری عامل یا عاملان این اقدام شرارت آمیز آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی در یک عملیات غافلگیرانه در کمتر از 5 ساعت موفق به دستگیری گروگانگیر در باقرشهر شدند.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: متهم دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی به ناچار لب به اعتراف گشوده و اذعان داشت که با توجه به اختلاف شخصی با فرد ربوده شده، نقشه ربودن او را طراحی کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت اجتماعی با هرگونه ارتکاب جرم که آسایش و آرامش مردم را سلب کند قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر