کارگردان معروف در بخش مراقبت‌های ویژه

کارگردان سرشناس سینمای ایران که این روز‌ها فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» را روی پرده سینما‌های کشور دارد، مدتی است که به علت سکته مغزی در بیمارستان بستری شده است.
کارگردان معروف در بخش مراقبت‌های ویژه
کد خبر : ۵۲۳۱۱

شبنم عرفی‌نژاد درباره آخرین وضعیت کیانوش عیاری گفته است: «آقای عیاری هنوز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.»


به گفته دستیار کیانوش عیاری، این کارگردان همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است و حال عمومی اش رو به بهبودی است.

 کیانوش عیاری، کارگردان سرشناس سینمای ایران که این روز‌ها فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» را روی پرده سینما‌های کشور دارد، مدتی است که به علت سکته مغزی در بیمارستان بستری شده است.

خبری تلخ و البته نگران‌کننده برای علاقه‌مندان به سینما که همواره با آثار او به فهم تازه‌ای از سینما دست یافته‌اند، هر چند که تیغ تیز سانسور و ممیزی در طی این سال‌ها با عیاری مهربان نبوده است و سرنوشتی جز توقیف برای آثار او رقم نزده است.

موضوعی که این کارگردان هم اخیرا در گفت‌و‌گویی با ایسنا با صراحت بیان و هدف ساخت جدیدترین فیلم خود را تنها جنبه مالی عنوان کرد. عیاری تاکید داشت: «مهم‌ترین دلیلم برای ساخت این فیلم، پول بود، چون می‌خواهم پروژه دیگری را شروع کنم که تهیه‌کننده آن خودم هستم و به پول احتیاج دارم.»

او که دل پری از سانسور‌ها و ممیزی‌ها دارد، با تاکید بر اینکه تمام دوران فیلمسازی اش با سانسور و به تبع آن خودسانسوری مواجه بوده است، گفت: «بویژه آخرین فیلم‌های من یعنی «خانه پدری» و «کاناپه» که به شدت با سانسور مواجه شدند و مرا به غیر از آزرده‌خاطر کردن، به لحاظ مالی هم در شرایطی سخت قرار دادند؛ بنابراین برای فیلم جدیدم ترجیح می‌دادم یک فیلم بدون مشکل بسازم ضمن اینکه می‌خواستم فیلمم پولساز هم باشد.»
 
با این حال شبنم عرفی‌نژاد، برنامه‌ریز کیانوش عیاری در فیلم «ویلای ساحلی» درباره آخرین وضعیت این فیلمساز در بیمارستان گفته است: «آقای عیاری هنوز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و با توجه به اینکه حالشان بهتر شده، احتمالا تا چند روز آینده به بخش منتقل می‌شوند.»

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر